Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek hány évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány évesen érdemes megkérni valaki kezét?

Figyelt kérdés

szept. 7. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Én már 15 évesen megkértem. De kedves volt és a szájával is csinálta.
szept. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%

Azt látod a csajon általában.

Már becuccolt hozzád... Aztán cuki macskás vidiket küldözget napközben... Aztán cuki kisbabás vidiket.

Esténként odabújik hozzád és arra gondolsz közben.. Ez nem csak a szokàsos ágymelegítő.. Szeretem hogy itt van velem.

És akár lehetne ez sokáig is így.

Aztán ha jó a csaj, akk miért is ne?


Persze ettől még nem kell feleségül is venni. Én sem tettem sose. Mert a szerelem 1 dolog. A minden közös váláskor meg 1 másik dolog.

Én meg mindig nagyon szép, de senkiházi nőkbe voltam szerelmes. Tehát nem vettem el őket.

De a fellegekbe fel lehet emelni egy gyűrűvel. Én pedig szeretem azt ha velem van valaki, akkor az boldog.

szept. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9%
Megkérni?, bármikor! Elvenni?, soha!
szept. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Felnőtt korban, amikor már megismerted a párod, pár évet együtt éltetek és együtt képzelitek el a jövőt.
szept. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
222
szept. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19%
Ha van eszed soha 😁
szept. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
25 körül ideális szerintem több év után, amiből együtt is éltetek.
szept. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Amikor úgy érzed. Engem pl a férjem 21 évesen kért meg. Én 24 voltam ( akkor fél éve voltunk együtt).

38/N

szept. 12. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez nem életkor hanem kapcsolat kérdése.



Megegyeznek a jövőre vonatkozó terevitek, céljaitok? Gyerek, kutya, lakóhely preferenciák azonosak?


Jól működik a kommuniáció, beszéltek érzésekről, komoly kérdésekről? Tudtok dűlőre jutni még akkor is, ha a másik fizikailag rosszul van, mérges, anyagi krízisben van, depressziós stb?


Jól működik a közös életetek, az otthotok rendben tartása, ház körüli dolgok, egzisztencia teremtés kb egyenlő, nincsenek ilyen téren konfliktusok, vagy meg tudjátok oldani ezeket úgy, hogy mindenkinek jó?


A szex, testiség rendben van köztetek?


El tudod képzelni, hogy a hátralevő életeteket eggyütt élitek le?


Van annyi anyagi forrás hogy olyan esküvő legyen, amit elképzeltetek? Fel vagytok készülve a stresszre ami ezzel jár?

szept. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!