Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Sok olyan lány van, akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok olyan lány van, akit eljegyeznek, de nem vesznek el?

Figyelt kérdés
Gyakori, hogy évekig halogatják az esküvőt, pedig hamar volt eljegyzés?Mennyi az idő,amikor már nem valószínű az esküvő?Mikor már megunja a lány a várakozást és unja, hogy még csak menyasszony?
2010. szept. 10. 21:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Onnan, hogy az eljegyzés után nem szívesen tervezgetik a lagzit, vagy szépen elbeszélgettek róla, hagyja, hogy árajánlatokat kérj, de hamar beijed, ha időpontot egyeztetsz.

Ismerek olyan pasit, aki már vagy 8-10 éve húzza a lány agyát, de ott már gond van, ha a csaj nem vette a lapot. Már volt időpont is, de a csaj vmi allergiás pattanásokat kapott, a bőrgyógyász azt mondta, 2 hó és letisztul, a srác meg mondta, hogy akkor halasszák el az esküvőt. Aztán hol azt mondja neki, hogy fogyjon, hol azt, hogy tájékozódjon még az éttermek ajánlataiban stb.

Szerintem 2-3 év után már nem lesz. Max. ha ballagásán jegyzik el a csajt, akkor 4-5 év, mert diplomaosztó körül vannak a nagy lagzik.

2010. szept. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Barátnémról(20) van szó.1 év után lett eljegyezve és már 2 éve menyasszony.Kissé kétsége van esve és a családja is úgy gondolja, ez csak egy "história" és nem sok jövője van, félnek egy kicsit, hogy a srác "gyors gyűrűhúzó".Szép, okos, fiatal lány és kispadra van ültetve.Az elején nagyon lelkes volt, de még mindig nincs kitűzve a dátum és ő azzal vigasztalja magát, hogy olyan nehéz manapság az élet, de közben meg látom szegényen, hogy bántja a dolog.
2010. szept. 10. 22:05
 13/19 anonim ***** válasza:
53%

Én itt vagyok példának.

18 évesen ismerkedtünk meg, rá 2 évre volt az eljegyzésünk, és 1-2 éven belül terveztük az esküvőt. Most vagyok 33 éves, és még mindig ugyanannak a pasinak a menyasszonya vagyok. Valahogy soha nem úgy alakultak az anyagiak, hogy megtartsuk az esküvőt, aztán pedig fontosabb lett a gyerek. Van egy kisfiunk, és most várjuk a 2. babánkat.

2010. szept. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
38%
soha sem fogom megérteni a nők esküvő körüli mizériáit, pedig én is nő vagyok.mért olyan fontos ez?van gyűrű, papír nincs.éééés?
2010. szept. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
84%

valakinek fontos hogy az egész világ megtudja: de főleg önmagunknak is hogy kijelentsék szeretlek és veled akarom leélni az életem.:)))

Én is ilyen romantikus alkat vagyok.:))))

20/L

2010. szept. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
90%
A házasság nem csak egy papír.Ha csak egy papír lenne,akkor egy pasi sem sz.arna így be és eljegyzés után együtt terveznék az esküvőt.Mivel érzik,hogy ennek súlya van,aki nem akar elköteleződni az tolja maga elött a dolgot,a nő pedig azzal nyugtatja magát,hogy ők papír nélkül is boldogok........
2010. szept. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
55%
Az ilyen típus a házasságtól és/vagy a gyerekvállalástól fél, attól függetlenül szerethet, igen van ilyen.Még fiatal vagy, döntsd el mellette akarsz-e maradni, ha nem vesz el. Hogy reagál a témára, ha felhozod a házasságot?
2010. szept. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
84%

22:14

"soha sem fogom megérteni a nők esküvő körüli mizériáit, pedig én is nő vagyok.mért olyan fontos ez?van gyűrű, papír nincs.éééés?"


1. Én csak akkor jelenteném ki ezt, ha dúsgazdag lennék...akkor én sem igényelném a házasságot, mert minden csak a pasi szerelmén múlik és ez igaz. Ha elhagyna, menjen, még gyerektartást sem kell fizetnie...

De mivel csóró vagyok így házassággal nagyobb biztonságban érezném magamat. Nem akarnám leélni úgy a maradék 20-as, 30-as éveimet egy pasas mellett, aki nem is akar engem, hogy közben nem biztosítok magamnak semmi anyagi javakat. Aztán a végén kezdhetek mindent előről.

3. nem akarnék tisztes néni koromban bemutatni senkinek sem úgy a barátomat, aki a gyerekeim apja!

4. Ha nem akarok gyereket, tehát nekem nem fontos a házasság, és közben keresem a "jobb" pasikat...


Ezekben az esetekben nem fontos a papír...

2010. szept. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Mayaanyu válasza:

Akkor komoly a lánykérés ha a család előtt is megkéri a kezed az apukádtól vagy anyukádtól.Vagy ha nem is így,de legalább mond pár szép mondatot az érzéseiről és hogy szeret és megkérdezi lennél-e a felesége miközben átnyújtja a kis dobozt.

Minden helyzet változó,de szerintem 1-2éven belül meg kell esküdni,ez így helyes.Persze ha éppen terhesség,betegség,halál jönne közbe az elhalasztásra adhat okot,de nem újabb évekre.

2012. jan. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!