Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hölgyek! Veletek miért érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Veletek miért érdemes együtt élni?

Figyelt kérdés

Mit tudtok nyújtani a férfinak? 🙂


Pontos életkor is érkezhet.


2019. máj. 17. 22:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretném, ha velem együtt élne valaki.
2019. máj. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
60%

Jól szopok, jól főzök, házias vagyok és igényes, lehet velem normálisan mindenről beszélgetni, mindig lehet rám számítani. Ilyenkre gondoltál? Az jó, a férjem azt mondja szeret velem élni. N26

No de, mi tudsz te nyújtani barátom? Kettőn áll a vásár.

2019. máj. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
28%

Az itteni nőkkel miért érdemes együtt élni? :D Nézz már körül az oldalon. Ha férfiként valaki leírja a problémáját, a többségük rinyálásnak tartja. Az önértékelésük félre van csúszva és semmiféle negatívumot nem képesek bevallani. Ha egy férfi akárcsak egy nőről is leírja, hogy negatívan viselkedett vele, szórják a mínuszokat. Érettnek és komolynak tartják magukat, miközben egy csomó kérdésnél hárítják a férfiakra a hibát, a kérdés tartalmától függetlenül. Általában vitázni képtelenek.


A való életben azért tényleg vannak olyan nők, akivel érdemes együtt élni. Ők nem szorulnak arra, hogy ezen az oldalon támadják a férfiakat.

2019. máj. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Emberfüggő, szerintem az együttéléshez az kell, hogy jól kijöjjek egy adott férfival, aki közel áll hozzám.


Egyénenként mindenki mást vár egy kapcsolattól, azt nem tudom, hogy a kérdező hogyan képzeli el az együttélést, mit vár el, vagy mit tart érdemesnek, de nem is foglalkoztat engem. Azt nem tudom, hogy téged miért foglalkoztat mások élete, akivel nem vagy együtt.

2019. máj. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Tudod egy egyutteleshez fel kell nőni mind a ferfinek mind a nőnek.Mit tudok nyújtani? Annyit amennyit en is kapok.Ha tisztel szeret s becsul s elfogad olyannak amilyen vok akkor kolcsonosen en is az osszekoltozes pedig kozos dontes es akarat.Mivel mindenhez 2 ember kell. Ha nekem bizonygatnom kell h koltozzon velem ossze az mar regen rossz.
2019. jún. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!