Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Baràtom teljesen kihasznàl,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baràtom teljesen kihasznàl, leadta magàt. Mit csinàljak hogy ràjöjjön nem megy ìgy?

Figyelt kérdés

Novemberben költöztünk közös albèrletbe, egy olyan helyre ahol a hàzra kell vigyàzni, ès havi 30 at fizetünk (mèghozzà egy jò helyen), ami a rezsinket sem fedezi egyàltalàn. A hàztartàsban semmit nem csinàl, tèlen mèg intèzett a sajàt dolgaival nèmi pènzt, de màr azt sem. Kb ùgy viselkedik mint egy 5 èves kisgyerek az anyjàval, zoknit, kajàt mindent szèthagy, annyi a tevèkenysège, hogy eszik, alszik, wc,-zik, dohànyzik, füvezik. Tèlen mèg parszor csinàlt melegszendvicset, de most màr azt sem. Ha nem főzök nekem sincs mit ennem, most se ettünk 2 napja csak hideget. Amùgy rengeteg munkàm lenne, de miatta nem tudom csinàlni mert itthon is el kell

làtnom a dolgokat, folyamatosan melòzni. A gond az, hogy nem tudok màshova menni, nem tudok spòrolni, mert èn tartom el 3 hònapja. Az a rafinaltsàg az egèszben, hogy az albèrletet ő intèzte, ő itt a " biztonsàgi őr" ő kell ide, nem èn, tehàt nem tudom kidobni. Viszont èn rendeztem be, màr tűntek is el dolgok, eladta. Ùjabban ha keres pàrezer forintot nagyritkàn màr azt se adja oda szìvesen. Èn nekem kimegy az összes pènzem azzal hogy 30 az albèrlet, kb 25 a telefonszàmlàm, a kaja napi 2500-3000, tankolok, kàvèzok, veszem a cigijèt meg a füvèt mert különben ideges ès őrjöng. Màr dolgozni se tudok rendesen, mert nem volt pènzem a kocsimra ès àtugrott a vezèrlèse, biciklivel jàrok. Megvetetett a fèlretett pènzemből magànak egy robogòt, hogy elmegy motoros futàrnak, persze nem volt felvètel, a robogòt mwg tönkretette, szèthajtotta. Elhagyta a telefonjàt, amit vettem neki 45ezerèrt összetörte, most 3 hete telefonja sincs. Csakhogy làssàtok a helyzetet. ..



#parazita #èlősködès #kihasznàlàs;
2019. máj. 6. 12:57
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
74%
fű eladó?
2019. máj. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
A saját sorsod kovácsa vagy. Ki az isten faxa kényszerít rá, hogy egy ilyen gyökérrel élj?
2019. máj. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Kedves 13.as vàlaszolò! Kisvàllalkozò vagyok, ezèrt èn fizetem a mobilomat. Amùgy kèszülèkkel, nettel ez ennyi...
2019. máj. 6. 21:44
 24/35 A kérdező kommentje:
(Megnèztem.Telenor blue+ L ben vagyok, amiben van 8gb mobilnet es korlàtlan beszèlgetès belföldön. Valamint ha elfogh a net ràrendelek 5000èrt 5 gigàt. Ami megnyomja a penzt 1500 al mèg, az a lopàs ès törèskàr biztosìtàs, ami nem hülyesèm mert 1 èven belül el is loptàk egyszer, de meglett egyszer meg leejtettem.)
2019. máj. 6. 21:56
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

De mi tart mellette? Előtte is laktál valahol, vagy sokan keresnek társbèrlőt, kalap kabát, aztán pá.

Tènyleg nem èrtem. Egy drogos munkakerülő sz.rkupac, aztán megbeszèlni neki mindent, mert ő "őrjöngő". Normális vagy? Szedd a sátorfád ès kèsz.

2019. máj. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjátok már békén a kérdezőt! Mindenki úgy cseszi el az életét ahogy akarja, ő például így. Neki ez így jó, tehát éljenek boldogan/boldogtalanul... teljesen mindegy hogy hogyan.


Attól függetlenül elég sok Andersen van itt a gyk-n, akik olyan szép és hihető mesékkel tudnak szolgálni, majd élvezik hogy itt mindenki komolyan veszi őket. A magam részéről nem tartom hihetőnek a sztorit, bár igazából nem is érdekel más ember önként vállalt nyomora.

2019. máj. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Sajnos ez nem kitalàlt sztori. Itt màr manapsàg minden kèrdesre beìrja valaki, hogy kamu... mi a nem èletszerű benne? Fèlreteve ezt, azèrt is vagyok vele mert 36 èvesen màr nrm ugràl az ember annyira mert màr a fiatalabbak leszarjàk az idősebbek meg foglaltak, illetve se gazdag nemvagyok, se
2019. máj. 7. 10:13
 28/35 A kérdező kommentje:
diplomàs se, meg màr szèp se. A szüleim meg nem àllnak màr mögöttem.
2019. máj. 7. 10:17
 29/35 A kérdező kommentje:
Amèg jòlneztem ki addig meg eszem nem volt :-D
2019. máj. 7. 10:18
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát én akárhány éves lennék, innen tipliznék. Később rosszabb lesz.
2019. máj. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!