Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Baràtom teljesen kihasznàl,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baràtom teljesen kihasznàl, leadta magàt. Mit csinàljak hogy ràjöjjön nem megy ìgy?

Figyelt kérdés

Novemberben költöztünk közös albèrletbe, egy olyan helyre ahol a hàzra kell vigyàzni, ès havi 30 at fizetünk (mèghozzà egy jò helyen), ami a rezsinket sem fedezi egyàltalàn. A hàztartàsban semmit nem csinàl, tèlen mèg intèzett a sajàt dolgaival nèmi pènzt, de màr azt sem. Kb ùgy viselkedik mint egy 5 èves kisgyerek az anyjàval, zoknit, kajàt mindent szèthagy, annyi a tevèkenysège, hogy eszik, alszik, wc,-zik, dohànyzik, füvezik. Tèlen mèg parszor csinàlt melegszendvicset, de most màr azt sem. Ha nem főzök nekem sincs mit ennem, most se ettünk 2 napja csak hideget. Amùgy rengeteg munkàm lenne, de miatta nem tudom csinàlni mert itthon is el kell

làtnom a dolgokat, folyamatosan melòzni. A gond az, hogy nem tudok màshova menni, nem tudok spòrolni, mert èn tartom el 3 hònapja. Az a rafinaltsàg az egèszben, hogy az albèrletet ő intèzte, ő itt a " biztonsàgi őr" ő kell ide, nem èn, tehàt nem tudom kidobni. Viszont èn rendeztem be, màr tűntek is el dolgok, eladta. Ùjabban ha keres pàrezer forintot nagyritkàn màr azt se adja oda szìvesen. Èn nekem kimegy az összes pènzem azzal hogy 30 az albèrlet, kb 25 a telefonszàmlàm, a kaja napi 2500-3000, tankolok, kàvèzok, veszem a cigijèt meg a füvèt mert különben ideges ès őrjöng. Màr dolgozni se tudok rendesen, mert nem volt pènzem a kocsimra ès àtugrott a vezèrlèse, biciklivel jàrok. Megvetetett a fèlretett pènzemből magànak egy robogòt, hogy elmegy motoros futàrnak, persze nem volt felvètel, a robogòt mwg tönkretette, szèthajtotta. Elhagyta a telefonjàt, amit vettem neki 45ezerèrt összetörte, most 3 hete telefonja sincs. Csakhogy làssàtok a helyzetet. ..



#parazita #èlősködès #kihasznàlàs;
2019. máj. 6. 12:57
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Veled senki nem "vetet meg" semmit. İdeje lenne kilepni az aldozat szerepebol, es eszrevenni, hogy azert vagy abban a szituban amiben, mert teljesen onkent beleteszed magadat.
2019. máj. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy voltam a volt férjemmel. Higyj nekem, ez egyre rosszabb lesz, mert nem nő kell neki, hanem egy ember, aki eltartja, amíg züllik. Drogossal, munkakerülővel ne gyere össze, most hagyd ott!
2019. máj. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
85%
Ha a munkádhoz kell a net, akkor a munkáltatód fizesse. Elvileg a munkához a feltételeket neki kell állnia. De látom, te ilyen szolgalelkű mártír típus vagy, szóval nem értem, minek tetted fel a kérdést.
2019. máj. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nő, hozzám is költözhetne.

Lenne néhány kérdésem.

Hol lehet ilyen nőt találni?

Ezt a férfit pénzért vetted, szerencsejátékon nyerted, esetleg az igazségszolgáltatástól kaptad letöltendő helyett?

2019. máj. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Tudom részlet kérdés de nekem a 25 ezres teleofnszámlán már kiesett a szemem. Nem túlzás kicsit?
2019. máj. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
73%

Marha okos itt mindenki,de egy ember nincs,aki tudna normális választ írni,vagy megoldást.

Figyi.Ha a lakás tulaja nem cimbije a barátodnak,vagy legalábbis úgy látod hogy az ipsének fontos a pénz,a minden hónaponta fizetés,hívd fel,hogy talizzatok kettesben.Ott mondd el ,de csak javarészt,hogy a barátod elherdálja a pénzt,te sokkal megfontoltabb vagy,szeretnéd ha a te nevedre kerülne,mert ha így folytatódik,semmi pénzt nem fog látni.Te szeretnél ott lakni,mindent megteszel még egyedül is,hogy ki tudjad fizetni.Teljes természetes őszinteséggel mindent.

Én már raktam így ki palit az albérletből,a tulaj nekem hitt,tudta hogy neki a pénz a fontos,kiperkáltam minden elmaradást,plusz fizettem mindent normálisan,azóta is itt lakom.A pali meg tengődik ugyanúgy itt-ott.

2019. máj. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

Novemberig is laktál valahol. Egy időre akár a szüleidhez is tudsz költözni, vagy egy haverhoz. Két hónap után le tudsz lépni saját albérletbe.

A robogó azé, akinek a nevén van az adásvételi alapján. Kié?

2019. máj. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

Sosem értettem, mit lehet szeretni egy olyan nőn/férfin, aki gyakorlatilag a saját élete megrontója vagy akadálya.

Oké, sok pasi benne marad így is a szex miatt, de egy nő mit eszik egy életképtelen senkin?

2019. máj. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogyan lehet így hagyni magadat kihasználni. Azt vegyél csak ami fontos.

Őrjöng? ... hát tegye! Ha cigi kell akkor vegyen magának. Neked elég megvenni a kaját, fizetni a rezsit stb. Ja, hogy nincs miből? Neked miért van? Mert elmész dolgozni. Ha neki pénz kell valamire akkor szintén tegye azt.

Mit szólna ha te sem mennél többé dolgozni? És csak őrjöngenél otthon, hogy nincs mit enni stb? Az őrjöngés nem oldaná meg a problémádat. De mint látni az övét megoldja. Mert akkor te ugrasz és megoldod az ő gondját, veszel neki bármit.

Ha nem akarod rögtön elhagyni (nem értem miért) akkor viszont a robogót (és munkát) illetően adnék neki 1-hó haladékot. Tegye rendbe, javítassa meg és kezdjen vele dolgozni ahogy ígérte. Igaz, hogy neki vetted de nem arra, hogy tönkre vágja aztán ott álljon. Ha így áll hozzá akkor kidobott pénz volt és nincs rá szükség, eladnám. Vagy kapjon 1hó haladékot, hogy keressen munkát amiből aztán megjavíttatja.

A lényeg, AZONNAL kezdje meg a változtatást, más külömben nincs értelme 1percet tovább lenni vele. Ha a drogos pályafutását akarja folytatni akkor te is tudod mit várhatsz tőle a jövőben. SEMMIT !!! Nem, hogy nem segít hanem még elad ezt-azt.

Ha más nem lenne akkor inkább visszamennék a szülőkhöz egy időre mint ott maradni. Pár hónap alatt helyre jösz és mehetsz tovább. Így pedig egyre süllyedsz.

2019. máj. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

Kezdje meg a változást? Egy ilyen űber nulla emberre egy másodpercet sem érdemes fordítani. Bakker... az ember találhat magának egy normális férfit is, akivel az energia a közös jövőre és a jó dolgokra fordítható, nem pedig arra, hogy megtanulja azt, amit 25 éven keresztül elfelejtett.

Egy ilyen kapcsolat csak időpazarlás, és ha őszinte akarok lenni, akkor saját magunk szembeköpése. Csak egy kérdést kell ilyenkor feltenni: miért akarok magamnak rosszat?

2019. máj. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!