Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti mit tesztek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tesztek, ha a párotok bebüdösíti éjjel az egész szobát?

Figyelt kérdés
Sajnos nálunk álmában gyakran telepukizza, én meg néha már nem bírok megmaradni mellette a szobában. Elaludni sem tudok, mert mihelyst épp megszoknám a szagot, jön egy újabb hullám. Az meg csak nyáron járható, hogy éjjelre nyitva maradjon az ablak.

2019. ápr. 14. 21:10
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

#8 sajnos nálunk drága a gáz.

#10 nem direkt csinálja, hanem alvás közben (írtam is!), magyarul ő észre sem veszi

2019. ápr. 14. 21:39
 12/22 anonim ***** válasza:
67%

Nàlunk sem olcsó, havi 20.000 àtalànyt fizetünk, elszámolàskor 50-60-80-at ràfizetünk, 140 nm, gázkazàn, radiàtorok.

De sokkal jobban alszunk ha friss bent a levegő.Valamit valamiért :)


De mondom, vagy az étrend a gond, ha nem, akkor orvoshoz menni.

2019. ápr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Nap közben is néha fáj a bele szegénynek, úgyhogy tényleg lehet valami egészségügyi prob. De azt még nem hoztam fel neki, hogy éjjelente mit él át az orrom miatta. Nem szoktunk egymás előtt direktben fingani, és beszélni sem szoktam ilyesmiről. Ha véletlen becsúszik, úgy teszünk, mintha mi sem történt volna.


De a hagyma egyébként nem rossz ötlet. :D Ha én lennék a büdösebb, akkor az övé már meg sem kottyanna. :D :D

2019. ápr. 14. 21:52
 14/22 anonim ***** válasza:
79%

Nincs valami éttelallergiàja?

30 évesen jöttem rá, ha tojàst eszek, akkor kapok iszonyat hasgörcsöt, de olyat, hogy a szülés semmi volt ahhoz képest esküszöm! Pedig az tartott 18 órán àt :)

Érdemes figyelni miket eszik.

2019. ápr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minél előbb beszélj vele, mert komoly betegségre is utalhat az ilyen.Ne szemérmeskedj, hanem mond meg neki mi újság aztán irány az orvos.
2019. ápr. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nincs rá lehetőséged,hogy külön szobában aludjál?
2019. ápr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
#16 De van, csak azt bunkóságnak érzem.
2019. ápr. 14. 22:11
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

"#8 sajnos nálunk drága a gáz." - A távfűtés sem olcsó, de egyelőre nem tudom szabályozni, úgyhogy muszáj ablakot nyitni adott esetben. Majd ha korszerűsítik a tömböt, szabályozható lesz, addig kénytelen vagyok az utcát fűteni időnként.


Amúgy aki álmában ereget, az nem szándékosan csinálja. Küldd el orvoshoz, változtasson étrendet, ha meg nem próbál segíteni ezen a problémán, büdösíts be te is, hogy érezze a törődést.

2019. ápr. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat, megpróbálom majd szóba hozni a dolgot.


U.i.: azt hittem, ez teljesen normális férfiaknál, de visszagondolva korábbi kapcsolatokra, másokkal tényleg nem volt ennyire durva, igaz, másokkal még nem is éltem még.

2019. ápr. 14. 22:20
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nőként nem értem amit írtàl.

"normàlis férfiaknàl".

Miért, nekünk nőknek nincs bélmozgàsunk, nem szelletünk?

Ennek a gyakorisàga és szaga nemtől független szerintem.

2019. ápr. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!