Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti mit tesztek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tesztek, ha a párotok bebüdösíti éjjel az egész szobát?

Figyelt kérdés
Sajnos nálunk álmában gyakran telepukizza, én meg néha már nem bírok megmaradni mellette a szobában. Elaludni sem tudok, mert mihelyst épp megszoknám a szagot, jön egy újabb hullám. Az meg csak nyáron járható, hogy éjjelre nyitva maradjon az ablak.

2019. ápr. 14. 21:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%

Ennyire sok ráérős kis h..lye tini van ez az oldalon?

Tavaszi szünet már elkezdődött volna? :O

2019. ápr. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
69%
Es a szelloztetes valami ismeretlen mitikus fogalom feletek?
2019. ápr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%
Aludjatok nyitott hálószoba ajtónál, úgy nem koncentrálódik a szag. Reggel pedig kiszellozteted a lakást/házat.
2019. ápr. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%

Valami baja van ha állandóan fingik és büdöset. Persze egyik sem illatos van ami elviselhető.

Nagyon sok partnerem volt már de egyiknél sem volt ilyen probléma.

2019. ápr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Mint írtam, egész éjjel nem szellőztethetünk, legfeljebb nyáron. Ha neg becsukjuk, újrakezdődik az egész.
2019. ápr. 14. 21:16
 6/22 anonim ***** válasza:
31%

"Ennyire sok ráérős kis h..lye tini van ez az oldalon?"

Márpedig vannak ilyen "szrk a világra " férfiak.

2019. ápr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Én sokszor télen is megnyitom bukóra, szeretünk friss levegőn aludni, bàr nálunk ilyen gondok nincsenek.

Plàne most, a vendégszobàban alszik, kedden nagyon összevesztünk.

A gyerek meg a sajàtjàban, kvàzi mintha egyedül lennék a hàzban.

Egyébként ha ennyire sokat szellent és nagyon büdöset, vagy az étrendjén vàltoztasson, vagy menjen orvoshoz.

2019. ápr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
71%

Nálam ilyenkor is szokott nyitva lenni az ablak, nem vagyok annyira fázós, sőt, annyira tudnak fűteni (távfűtés), hogy volt olyan télen, hogy nem kaptam éjjel levegőt a melegtől, ablakot kellett nyitni a mínuszokban.


Egyébként én szeretem a hagymát, szóval akkor már én is csinálnék egy kis büdöset. :-D

2019. ápr. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%
Küldd el orvoshoz.
2019. ápr. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
35%

Ez egyszerűen bunkóság. A másiknak az orra alá fingani és rendszeresen.

Előfordul néha hogy kiszökik akaratom ellenére, de az ilyet az ember a wc-n vagy az erkélyen intézi el.

Még jó hogy nem szarik a franciaágyra.

2019. ápr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!