Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők, zavar titeket, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, zavar titeket, ha a párotok meztelenül alszik?

Figyelt kérdés

Exemet zavarta, ezért nem aludhattam így, mondhatni tilos volt.

28F


2019. ápr. 6. 07:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
45%
Én is sokszor meztelenül alszom.Nem zavarna egyáltalán,legalább könnyebben hozzáférek,ha kedvet kapok.
2019. ápr. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nem zavar. Úgy alszik, ahogy akar. :) Én is bugyiban alszom.
2019. ápr. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
A párom télen nyáron mindig meztelenül alszik. Engem egyáltalán nem zavar, pedig én magam utálok meztelenül aludni.
2019. ápr. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
91%

Nem, rajtam sem mindig van pizsi.


24L

2019. ápr. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Én sajnos nem tudok így aludni, mert ha kitakarózom fázok, ha meg betakarózom izzadok. Ha kilóg a kezem arra ébredek hogy jéghideg. Ááá, nekem ez reménytelen. Pizsamában viszont ugyanazzal a takaróval sem izzadok.


A párom is fagyos, őrajta még zokni is van :D

2019. ápr. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Szerintem nem rossz dolog.

Ő túl gátlásos felfogása lehetet. Vannak konzervatíb emberek és ennyi.

2019. ápr. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Zavar. Szeretek felöltözve lenni, furcsa ha a másik nem. Ha pedig szexre kerül a sor szeretek vetkőztetni. Az előjáték része, elvesz az élményből ha nincs mit levenni.
2019. ápr. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Kezdettől fogva meztelenül alszunk, de mikor én még nem voltam az életében akkor is úgy aludt, és én is.

De nem gyerekek vagyunk màr bőven.

2019. ápr. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nem zavar. Én is úgy alszom. Imádom hogy amikor megkívánom, csak hozzányomom a fenekem és mocorgok kicsit :) vagy szembefordulok és úgy nyomom oda magam, egyből érzi a nedvességem :)

31/N

2019. ápr. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem zavar. Én csak nyáron alszom meztelenül amikor már csak egy vékony takaró kell mert olyan meleg van. Télen én egy ujjatlan felsőben és egy vékony rövidnadrágban alszom, 20-21 fokos hálószobában én már fázni szoktam mert egy rossz szokásom az hogy éjjel ledobom magamról a takarót úgy hogy csak a derekamtól a lábfejemig ér.
2019. ápr. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!