Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők! Együtt maradnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Együtt maradnátok a párotokkal, ha tudnátok, sosem volt belétek szerelmes? A kapcsolat kezdetén sem.

Figyelt kérdés
2019. jan. 18. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Te nem vennéd észre ha valaki nem szerelmes beléd?
2019. jan. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
NEM!
2019. jan. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
A kapcsolat kezdetén én sem voltam soha szerelmes. Ez nem lepne meg. Az lepne meg, ha neki nem lenne igénye a szerelemre, és enélkül is velem maradna. Egyébként nagyon bántana, nyilván nem maradnék mellette. Kiegyenlítetlen érzelmi viszonyok sosem vezetnek jóra.
2019. jan. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%

Szerelem amugy is egy kamu illúzió , biokemeia ami hamar elmúlik

Ha amugy jól megvagyunk nincs probléma a szex is jó igen együtt maradnék vele

N24

2019. jan. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem, de úgyis mindig levágtam, ha valaki nem volt szerelmes belém, és 2-3 hónapon belül kidobtam. Tök egyértelmű, ha egy pasi nem tesz meg mindent, hogy a kedvedre tegyen, és nem akar folyton veled lenni, hanem mindig kifogásokat gyárt, akkor nem szerelmes és értemetlen is a kapcsolat. Szerintem legalábbis.
2019. jan. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem
2019. jan. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Valamilyen érzelmi kötődés szükséges.

A szerelem lehet egy gyújtó szikra, amit egy erőteljes vonzalomnak kell követnie. Egy életen át tartó szerelem, az maga a csoda. Vonzódás nélkül viszont nincs kapcsolat. Sosem voltam szerelmes, mert a tökéleteset kerestem, az meg nem jött magától, mert a tökéleteset csak több emberben együtt találtam meg eddig. Mindenkiben volt egy rész tökéletes és más rész, ami tökéletlen. Mindegyikben vonzott az a fele, ami tökéletes és taszított a tökéletlen része. Ameddig negatív rész nem kerekedik felülre, addig tart a vonzódás is a tökéletes részéhez. A kapcsolatért mindkét félnek meg kell küzdenie! Ez a küzdelem kihalt a mai világban. Ezért jönnek létre rövid ideig tartó kapcsolatok.

2019. jan. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem is tudjátok, hányan élnek szerelem nélküli kapcsolatban, "jobbat úgysem találok" felkiáltással. Aztán amikor beköszönt az életükbe a nagy Ő, akkor meg borul bili.
2019. jan. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Simike45 válasza:
100%
7/7-nek mindenben igaza van. 50 évet lehúztam egy férfi mellett, akivel volt érzelmi kötődés köztünk, de hiányzott a valódi szerelem. Gyakorlatilag boldogtalan házasság volt, és a végére egy keserves társas magányba torkollott az egész. Ő meghalt, én egyedül maradtam. De nem mondanám, hogy értelmetlen életünk volt, mert két gyerek, négy unoka (+ egy dédunoka) viszi tovább, amit megalapoztunk, akikre büszke vagyok és akik miatt érdemes volt végigcsinálni. Néha fáj, hogy nem élhettem át egy igazi, kölcsönös szerelmet. Most a vége felé az élet egy megérdemelt függetlenséggel kárpótol, amit tudok értékelni, élvezni. Megtanultam bölcsen lemondani számomra elérhetetlen dolgokról és mert számomra a Holnap már elfogyott, próbálok a Mának élni apró örömökben, sikerekben. Az autóm hátuljára a következőt írtam ki: Keep distance, Nyugger on board ! Mert azért még úton vagyok...
2019. jan. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!