Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők, ha évek óta együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha évek óta együtt élnétek egy jóképű férfival, akiről kiderülne hogy valójában, egy élethű maszkot viselt, anélkül hogy tudnátok róla. Valójában nem lenne olyan szép férfi. Együtt maradnátok e vele, ha már nem olyan jóképű?

Figyelt kérdés
2018. nov. 11. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Milyen szert toltál? A drog rossz! Értem!???
2018. nov. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Bár nem vagyok nő, de szerintem itt nem a nő lenne a felszínes p*csa, ha emiatt dobná az illetőt, hanem a csávó amiért kamuzott...
2018. nov. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat ilyen nincs, de ha csak a pszichologiajara gondolok, akkor nem mert evekig hazudott magarol, amivel nem tudnek egyutt elni
2018. nov. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem a valódi szépsége/csúnyasága lenne a válóok, hanem az, hogy maszkot hordott addig. Nem tudnék ezek után benne bízni, mert ha AZ ARCÁRÓL képes volt hazudni, akkor el nem tudom képzelni, hogy minden másban őszinte lenne. Ezt semmiképpen sem tudnám megbocsátani, így nyilván nem maradnék vele.

Amúgy még akár az is lehet, hogy a "nem olyan jóképű" valódi arca is tetszene, de az ilyen szintű megtévesztést egészen biztosan nem tudnám tolerálni. Ez kb olyan, mintha évekig együtt élnék valakivel, aztán kiderülne róla, hogy amúgy felesége van és gyerekei. Megbocsáthatatlan.

2018. nov. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
wut
2018. nov. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Őstintén szólva én akkor is instant szakítanék, ha fordítva lenne. Ott egy csúnyaság akit évekig szeretsz, majd ledobja a maszkot, hogy ő a szőke herceg... tudod kivel szórakozzon!
2018. nov. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az a mese juték észembe, úgy szóla véletetlenül a boszi rávevé az ifjút házasságra. Ronda.


Ám éjszaka nagyot lesé az ifú, mert a boszi egy gyönyörű nővé változott.


- Döntsd el melyik arcom legyen a világé, s melyik csak a tiéd? Nappal legyek szép, hogy mindenki irigy szemmel nézzen reád? Vagy Nappal legyek bosz, így mindenki sajnálattal legyint rád?


Az ifú az mondta: Döntsd el te.

2018. nov. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem maradnék vele, mert nem tudnék benne megbízni a továbbiakban, és azon járna az eszem, hogy mennyi minden volt még, amiben hazudott.
2018. nov. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdéseid vannak! 😊De jó mert nem szokványos. Én együtt maradnék vele hiszen nem csak a külsejéért szeret valaki valakit idővel meg nem is a külsőségek a legfontosabbak!
2018. nov. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem, mert hazudott, azt meg nem tűröm.
2018. nov. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!