Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Azok a csajok akik pasija...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a csajok akik pasija minden szinte minden alkalomra csak sportosan öltözik (polo, gumis gatya) ha ti vágytok kiöltözni egy egy alkalomra nem érzitek magatokat hülyén?

Figyelt kérdés
2018. szept. 16. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

De, ezért meg szoktam kérni olyankor, hogy öltözzön már fel rendesen, mert úgy hülyén nézünk ki együtt. Ő pedig megteszi nekem.

Fordítva is szokott lenni. Vab, hogy ő kér meg, jogy ezt vagy az vegyem fel mert abban szeretne látni. De van, hogy csak annyit kér használjak szempilla psirált.

Mikor hogy van kedvünk. Télen volt olyan is, hogy pizsiben mentünk el bevásárolni, vsak kabátot meg csizmát vettünk fel.

Szerintem ezen nem szabad megsértődni. Az emberek ellustulnak párkapcsolatban. Néha szólni kell egymásnak.

2018. szept. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Pont az van hogy új kapcsolat, neki első olyan amikor vannak közös programok, rokonokhoz, barátokkal, ide oda menni, távkapcs, most 1hót együtt lakunk.


Egész hetwn ha megyünk boltba, vagy csak jarni egyet en is kenyelmesen öltözöm, olyankor nem is jut eszembe; tipikusan ez a ami epp jól esik azt veszem fel csaj vagyok.


Ma viszont megyünk rokonokhoz ebedre+vasárnap is van. Vegre felszeretnek venni egy egész ruhát, kicsit kicsipni magam. Megkérdeztem tudja e már mibe akar jönni. Azt mondta hogy abban a szürkében amiben tenap(túrázni voltunk). Mondom nem lenne jobb vmi normalis? Erre hogy minek ez csak a keresztanyam.


Nem erezném jól magam, ráhangolodtam hogy vegre csinosabb lehetek. De most elszomorodtam.

Lassan keszülni kene. :(


A köv.2 hétvégén több ilyen vendégségbe menős alkalom lesz. :(

2018. szept. 16. 10:52
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

De figyu, akkor itt nem ez a gond. Nálunk pont fordítva van, a párom az, aki ingben megy még bevásároni is, én meg elvagyok egy farmer-pólóban, és nem szeretek annyira nőiesen öltözni. DE pont, ahogy az első válaszolónál, ha "mondja" a párom, akkor felveszek egy egyberuhát, és van, hogy ő is az én kedvemért lazábban öltözik.

De a te pasid nem tud normálisan felöltözni. A gumis gatya a tréningnadrág/szabaddőnadrág/hol hogy nevezik, nem? Abban még én sem megyek ki az utcára, abban otthon van az ember vagy edzeni megy benne. Még ha leszalad benne a boltba, vagy kocsival elmegy benne a-ból b-be, ott egye a fene. DE vendégségbe már csak felvesz az ember valamit... Ha nem is inget meg szövetnadrágot, mert nem az a stílusa, de legalább egy farmert meg egy galléros pólót. És a leírásodból úgy érzem, ezt te is így gondolod. Ennek hosszú távon nem jósolok sok jót, ha ennyire másképp gondolkoztok ilyen "alap" dologról.

2018. szept. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Végül lazábbra vettem, de még így is mondta hogy miért öltözök ki így. Szerinte a legszebb nadrágomban voltam.


Aztan útközben kérdezte mi a baj. Nagy nehezen elmondtam. Illetve a félve kimondott mondataimból összerakta.


Azt mondta ilyeneket elkell mondanom meg kell beszélnünk. Mivel normális kapcsolata nem volt, ezért nincs is ilyenekkel sem tapasztalata. Az ő rokonainál voltunk, ahol neki tetmeszetes hogy bármilyen otthoni ruhába is elmegy. Csak nekem volt extra alkalom mert engem most vitt eloszor.



Mondtam neki h nem akarom azthiggye nem jó ugy ahogy van. Erre azt mondta h ne legyek butus igenis ilyen dolgokba mondjam meg hogy máshogy kellene. Mert akkor szivesen felvesz mast.

2018. szept. 16. 21:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha olyan alkalom van akkor felvesz farmert, 1 évben 2x kb.
2018. szept. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!