Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Jártatok már úgy hogy elkísért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már úgy hogy elkísértéttek a barátnőtöket vásárolni és majdnem az egész napotok ráment? Nekem eddig 9 óra hossza a rekord.

Figyelt kérdés
2018. júl. 21. 19:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem viselem, ha vásárláskor férfi kiséretem van, mert csak zavar. Nyüglődik, szenved, toporog. Ilyenkor nem szeretek alkalmazkodni senkihez, és a magam tempójában rovom a boltokat.
2018. júl. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2018. júl. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként belehalnék egy 9 órás vásárlásba az hétszentség :-D
2018. júl. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
Én ezt okosan, mindig megoldom már évek óta. Lerakom ahol épp vásárolni akar és majd szól, ha végzett és megyek érte. Ilyenkor csatlakozik még hozzá a muterom vagy anyós is meg a lánytestvére , húgom...szóval ilyenkor mindig tudom , hogy minimum van vagy 3-4 óra szabadidőm , ha nem több, amire megunják :D Én az életbe nem vennék ilyen baromságba részt, hogy nőkkel menjek vásárolni, az nem is férfi, akit erre rátud venni a barátnője, hogy ott kísérgesse, hidd el ez egyik félnek sem jó.
2018. júl. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

Fordított a helyzet. A férjemmel ilyen a vásárlás. Főleg, ha cipőt keres. Egyáltalán mindegy, milyen, csak egy fazon jön be, szinben se az megszokott kell, stb. Megőrjít. Nem vicc: 2-3 hétig minden ro.hadt boltban cipőt nézünk. Elmegyünk a Tropicariumba a gyerekekkel, 2 óra. Utána az egész Camponát bejárjuk cipőért: 2 óra.

És nem vesz semmit!

90%-ban visszamegy az első boltba, és megveszi az elsőt, amit 3 hete próbált.

Ilyenkor már semmi nem érdekel, letojom, milyen drága, csak essünk túl rajta. Szerintem ezért csinálja.

2018. júl. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
12%
Hidd el ez még csak a kezdet a házasságom allatt szerzett tapasztalataim alapján csak anyit mondok SOHA DE SOHA NE menj lista nélkül vásárolni nőkkel maga a pokol ráadásul a negyediken lakunk amit órákon át vásároltunk azt felis kell ám cipeni
2018. júl. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Nekem akkor ilyen a vásárlás, ha nadrágot vagy cipőt kell vennem, csak mert nehéz rám méretet találni, számozás után meg nem lehet menni. Egyébként egy átlagos hétvégi bevásárlásra azért nem megy rá a napom, pedig nő vagyok. Max. akkor lassabb, ha anyukám is jön, mert ő lassabb tempóban tud menni.
2018. júl. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

Én nem szeretek vásárolni, mert idegesít a tömeg, a plázáktól pánikrohamot kapok.

Sokszor neten kinézem milyen fazon kell, több boltnál meg lehet nézni, hol lehet kapni abból a ruhából, cipőből.

Tavalyelőtt egyik rokonomtól kaptam ajándékutalványokat vagy hogy hívják, utolsó pillanatig halogattam a beváltásukat.


Cipőben vannak bevált márkáim, azokat is gyakran neten nézem meg, aztán irány az üzlet.


Barátomat ilyenkor sem viszem, mert minek. Van hogy lefotózom és elküldöm a képet, szerinte jól áll-e.


Fülhallgató alap ilyenkor.



Szerintem állj a sarkadra és ne menj el vele legközelebb.

Focit mán enged nézni?

2018. júl. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%
Az ide író férfiak viccoldalakon és sztereotip tinifilmeken kívül láttak-e már nőt? :O
2018. júl. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
"több boltnál meg lehet nézni, hol lehet kapni abból a ruhából, cipőből." - Vagy nem. :-D 35-ös a lábam elméletileg, HIVATALOSAN, de nincs két ugyanolyan számozás, van pl. 36-os méretű gyerek sportcipőm, ami akkora, mint a 35-ös méretű felnőtt. Nadrágból meg azóta vagyok meglőve, amióta kipaterolták a trapézt, és bejött a cső, mert ezekbe jellemzően a vádlim nem megy bele, derékban meg kétszer beleférek, ha véletlenül találok valahol trapézt, ami fazonban is rendben van, és méretben is, arra le is szoktam csapni. Pedig egy ideje már beharangozták, hogy jön vissza a trapéz, de hol van?...
2018. júl. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!