Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy mondjam meg a férjemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a férjemnek hogy nem lehet gyerekem?

Figyelt kérdés
Már 1 éve próbálkozunk de nem sikerül és én elmentem orvoshoz ő nem tud róla. De ő már régebbtől mondta csak én nem akartam menni.
2018. máj. 30. 20:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
73%

Nem egészen értem a kérdés második mondatát: "De ő már régebbtől mondta csak én nem akartam menni."


Ettől függetlenül azonban azért házasodtatok és arra köteleztétek magatokat, hogy "jóban-rosszban" együtt maradtok, nem? Akkor miféle házasság az, ahol nem bízhatsz abban, hogy a férjed akkor is kitart melletted, ha nem szülsz neki?

2018. máj. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
62%
kieg. #11: És ha a férjed olyan ember, hogy félned kell elmondani neki, nem lehet gyereked, akkor mégis miből gondolod, hogy elég jó apa lett volna belőle.... ?
2018. máj. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
69%
2-es vagyok. Azt egy szóval sem írtam, hogy varázsütésre megoldódik majd a probléma. Hosszú, rögös út jön. Nagyon sok vizsgálattal, kezeléssel, próbálkozással. És igen, benne van a pakliban, hogy mégsem lesz gyerek. De 1 év próbálkozás után elég erős kijelenteni, hogy biztosan NEM LEHET gyerek. Kérdező, pontosan mit mondott a doki, milyen esélyeid vannak? Milyen további vizsgálatokat, kezeléseket ajánlott?
2018. máj. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
60%
Azért egészen hülyék ne legyünk már. Egy istenes méretű mioma is be tud baxni úgy, hogy ne lehessen gyerek (és méhe attól még van a nőnek).
2018. máj. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
19%
Mondd neki, hogy túlnépesedési szempontból jó híred van.
2018. máj. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
81%

Fejlōdési variáció miatt sem lehetne gyereke, pedig mindene megvan hozzá biológiailag.

Persze, ha van több százezred, akkor mesterségesen is lehet gyereked.

2018. máj. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
67%

Mi a problèma ami miatt nem lehet? Menj el több orvoshoz, egyre ne alapozz!! Nekem is kitalàlta a szakma egyik nagy neve, hogy mensi görcsök miatt endometriozisom van, es 300.000eet szivesen laparoszkopiaval megnezi, holott sem vereredmeny (ca125) sem semmi mas nem utalt ra.kiderult mas orvosnal hogy nincs. Ezzel azt akarom mondani kerdezz meg mast is!!

11-es, ez netto hulyeseg, hogy milyen apa lenne egy ferj, ha nem lehet neki elmondani, hogy nem lehet gyereke. Ha valaki ugy hazasodik akar ferfi akar no h elmondja minden vagya egy gyerek, akkor velhetoleg az fog vele foglalkozni es jo apa lesz vagy anya. Mert nem ugy tekinti h bem erdekel ha nem lesz, ergo az sem nagyon ha lesz. Es jelen esetben a ferj vagyik ra, ha mar kuldozgette volna regebben is orvoshoz a kerdezot.

Kerdezo, mondd el h elmentel valakihez ezt mondta, de te masik velemenyt akarsz, es oda egyutt szeretnel menni.

2018. máj. 31. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
58%

Leülteted és elkezded mondani:

"Drágám, régebben mondtad, hogy menjek orvoshoz, hogy kiderüljön, hogy mi a baj. Most rászántam magam és elmentem. A doki ezt és ezt mondta, illetve még azt mondta, hogy ez és ez a lehetőségünk van."

Nem könnyű, de a gyerek ugyanúgy az övé, mint a tied. Ez a kérdés és majd a döntés mindkettőtöket érinti.

2018. máj. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
73%

Egyszerűen csak ültesd le és mond el neki . Ha igazàn szeret és nem kvàzi tenyészàllatnak néz, meg fogja érteni, nem fog hibàztatni.( ellenkező esetben jobb is, ha nem ilyen véglénnyel vagy együtt).

Aztàn átbeszélhetitek hogy ki mit szeretne. Vagyis, hogy jó gyerek nélkül is, mentek meddőségi kezelésekre ( ha van jó sok pénzetek), vagy örökbe fogadnàtok.

Mi pl anno megbeszéltük, hogy nekünk jó így, kettesben szeretnénk maradni. ( a környezetünk azóta is cseszeget , hogy miért nincs gyerek még, szülni kell meg ilyenek. nem fogjàk fel, hogy nekünk nem kell mindenàron gyerek. Egy talànra se fogunk milliókat költeni ( kezelésekre), örökbefogadni plàne nem akar egyikünk sem. Inkàbb élvezzük kettesben az életet, a szabadsàgot. Rég túl vagyunk ezen.:)

Ismerősömék sajnos ez miatt vàltak el 8 év utàn. Végigjàrtak mindent, de nem lett eredménye, beleöltek egy csomó pénzt, tönkrevàgtàk a sajàt hàzassàgukat is. :( Szomorú amikor egy nem is létező dolgot maguk közé àllítanak....Pedig csak tovàbb kellene lépni.

2018. máj. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
57%
Mindenkepp mondd el, jobb előbb mint később. Ha így nem akar veled maradni, akkor jobb ha előbb kiderül. Nincs mit ragozni ezen. Sajnálom.
2018. jún. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!