Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van rajtam kívül olyan, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rajtam kívül olyan, aki úgy döntött, hogy egyedül szeretné leélni az életét?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó, hogy nem lehetne partnerem, pusztán annyi, hogy én senkivel sem akarok sem kompromisszumot kötni vagy alkalmazkodni hozzá.Sokkal jobban érzem magam egyedül.Nem érzem azt belül, hogy egy kapcsolat által több lennék.

2018. ápr. 11. 05:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül. Ha újra kezdhetném, nem mennék férjhez (mondom ezt úgy, hogy a férjem a tenyerén hordoz, és imádom a lányomat).

Mégis jobb lenne egyedül élni egy lakásban, pár nélkül.

Annyi klassz dolog van: A könyvek, olvasás, a munkám, kedves ismerősök, stb... Szerintem rövid az élet ahhoz, hogy elcsesszük alkalmazkodásra.

2018. ápr. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel. Jó egyedül élni, csak azt nem tudom megoldani, hogy ne legyen bennem a "szeretni és szeretve lenni" vágyakozás.
2018. ápr. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Hány évesen gondoljátok így?
2018. ápr. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is jobban szeretek egyedülálló lenni. Néha ábrándozok arról, hogy de jó lenne "szeretni és szeretve lenni", de ilyenkor mindig eszembe jut, hogy az ábrándozásaimban mindig minden tökéletes, míg a való életben ezt lehetetlen megvalósítani. Majd meglátjuk mit hoz az élet. Egyelőre az egyedüllétet részesítem előnyben, némi álmodozással körítve. Ez a legjobb kombó. :D


23/F

2018. ápr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
#6 27 vagyok
2018. ápr. 12. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Gondoltam már ra igen.... :) de túl sok olyan dolog van amihez fontos a pertner, ami hiányzik az ember életébe...

Most férjére gondoltál vagy partnere...teljesen egyedül?

Mert ha szeretot tartasz abból is csak morzsákat kapsz...

Tarsos lények vagyunk kell a partner...:)

Kiváncsi volnék hány évesen mondod ezt?

F.

2018. ápr. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Biztos te is Vízöntő vagy. Az a legjobb hónap születés szempontjából. A Vízöntők ilyenek, sokkal jobban érzik magukat egyedül, mint egy olyan társsal, akit nem éreznek igazán magukhoz közelállónak. Persze ők is szerelemre vágynak, ami - esetemben - be is következett, jó 10 évnyi várakozás után.
2018. ápr. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nekem rak a csillagjegyem, de en is ugy erzem, hogy nincs szuksegem kapcsolatra.

22N

2018. ápr. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én is akkor ismertem meg a páromat, amikor ezt az elhatározást hoztam az életembe. Nehéz 2,5-3 éven voltam túl, ami a magánéletemet jelentette. Úgy döntöttem változtatok és megtanulok egyedül boldogulni. Hát nem tartott sokáig... Hiszek abban, hogy az ember teljesen máshogy él/sugárzik róla, ha elégedett önmagával és az életével. Ez pedig igazi mágnes a másik nem számára.


Amióta a párommal vagyok elhiszem, hogy lehet ezt úgy is csinálni, hogy ne legyünk terhesek egymás számára és nincs ennél jobb. Ott vagyunk egymásnak, mégsem szűntünk meg külön személyiségekként.

2018. ápr. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!