Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez már csak megszokás, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már csak megszokás, vagy még szerelem?

Figyelt kérdés
Nem tudom már, mit érzek, most sodródom az "árral". De kíváncsi vagyok mások véleményére. Együtt élünk párommal, de az utóbbi hónapokban valami más. Én jövök-megyek, pörgök, sokat találkozok a barátokkal, páromat is noszogatom, hogy menjünk ide-oda.. De semmi. Nem szeret már úgy kimozdulni, neki jó otthon lenni a munka után és pihenni. Persze megértem, de semmi nem történik a kapcsolatunkban. Sehogyan... A szex sem, hiába próbálkozok nála, nagyon ritkán ér hozzám. Pedig én még fiatalnak érzem magam, én még élni akarok. Próbáltam beszélni vele ezekről a dolgokról de basztatásnak veszi és nem beszéljük meg. Leültem vele egyik este, mikor már látta rajtam, hogy elegem van akkor végig hallgatott. Mondtam, hogy mások vagyunk és nem tudom, hogy már mit érzek. Erre azt mondta, hogy ne halogassam a mondókámat, szakítsak ha úgy gondolom és viszlát, ő megy is ahogy tud. De mondtam, hogy nem ezt akartam mondtani, csak kommunikáljunk és beszéljük meg, hogy mi a gond... De kb 10 perc alatt megbeszéltük. Hogy majd változtat, majd odafigyel rám, majd többet szexelünk... stb.. de ezt már sokszor hallottam... szerintem szeretjük egymást de már nem úgy mint régen.. látja rajtam, hogy nem vagyok boldog, mégsem tesz semmit... csak telnek a napok hetek úgy, hogy élünk, mint a nyugdíjasok. Kerülgetnek férfiak, persze visszautasítom őket, de azért ott jár a fejemben, hogy de jó lenne mással lenni... tudom, hogy gáz, de nyilván azért van, mert nem kapom meg a páromtól, amit szeretnék. Szakítsak, vagy várjak még, hogy mi lesz, vagy ez szerelem, csak most ilyen időszakon megyünk keresztül? Vagy ha már ezt érzi valaki, akkor lépni kell? Köszi előre is. 34 N, 37 F
2018. febr. 28. 07:24
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Ez már csak megszokás. Ha ennyire nem passzoltok, akkor nem érdemes erőltetni, pláne ha már sokszor hallottad az ígéreteit...
2018. febr. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
A változtatás egy folyamat, amit kettőtöknek kell létrehozni. Segíts neki. Egy nem tudatos ember elegy ilyen apró ingertől nem fog mindent megváltoztatni, főleg, hogy nem igazán tudja, milyen irányba, csak van neki valami alap, higy több kimozdulás, több szex. De nektek kell hangulatot, megértést adni neki.
2018. febr. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
7%

Szerintem szakítsatok

Ha már neki mindegy hogy szakítotok van nem akkor azért essen le hogy ennek vége.


Amúgy igen ismerős a dolog csak fiatalabb kiadásban, sok ígérgetés történt hogy majd jobb lesz igyekszik stb, aztán sose lett semmi.

Egy idő után pedig teli lesz a padlás az ígéretekkel.


37 évesen még bőven van esélyed egy olyan nőre aki beléd szeret és nem sz.rik az egészbe mint kedves hölgyed.

2018. febr. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Vannak hullámvölgyek minden kapcsolatban, de ahogy leírtad , ez inkább egy halott kapcsolat...nincs közös program, felszínes a kommunikáció, nincs szex. Akkor????
2018. febr. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#3 válaszoló

Szerintem ő a nő, márcsak ebből kiindulva;

'Kerülgetnek férfiak, persze visszautasítom őket'


Még jó, hogy itt vagy és elolvastad... 🙂



Kérdező 34 éves vagy ne légy naív huszonéves, lécelj le mert az ígéretek földjén vagy, ha eddig soha semmi nem változott az ígéretei után szerinted majd a mostani után fog? Tévedsz, ez már halott ügy. Ha fiatalabb lenne még talán-talán, de 37 évesen garantálom, hogy nem.

2018. febr. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Most komolyan, aki arra sem veszi a fáradtságot, hogy normálisan elolvassa a kérdést, az minek válaszol? Kedves 3-as, a kérdező a nő...


De a vissza a témához. Mióta vagytok együtt? Nekem gyanús, hogy nem akar változtatni. Azt gondolom, ha fontos lennél neki, próbálna tenni a kapcsolatotokért. A leírásod alapján olyan, mint akinek mindegy, hogy vele vagy-e.:(

2018. febr. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez volt. Vártam rá, kérleltem, menjünk el ide-oda együtt, de semmi. Ő otthon ült és gépezett, én meg kerestem ismerősöket, barátokat, akikkel elmászkálhatok. Ez így ment 2 évig, aztán szépen, lassan eltávolodtunk egymástól. Még párterápiára is jártunk, de az sem tudott azon segíteni, hogy különböző igényeink voltak. Ő már egy lenyugodott, otthonülősebb ember lett, én meg imádok menni, pörögni, csavarogni. Mi végül 7 év után szakítottunk, és azóta sokkal boldogabb és felszabadultabb vagyok, mert végre azt csinálhatom, amit szeretek, és esélyem van egy hozzám hasonló mentalitású embert találni. Csak azt sajnálom, hogy nem hamarabb szakítottunk, 1-2 évvel elhúztuk ezt a dolgot. 27/L
2018. febr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, egyébként nálunk ott halt meg a dolog végleg, hogy bár engem is kerülgettek pasik, de nem tudott egyik sem érdekelni. Aztán egy alkalommal megismerkedtem egy külföldi férfivel, és olyan durván erős kémia volt, amilyet már nagyon rég tapasztaltam. Ott a testiség is meghalt nálunk, bár szerencsére erős voltam és ellenálltam a kísértésnek, de ott tudatosult bennem, hogy ha más iránt ilyen erős vonzalmat tudok érezni, akkor ez már egy halott kapcsolat. Aztán egy ideig még őrlődtünk és próbálkoztunk, de kár volt. 27/L
2018. febr. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!