Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Költözzek össze vele vagy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Költözzek össze vele vagy még maradjak itthon?

Figyelt kérdés

A barátnőm [26] (én 23) most végez az egyetemen júliusban. Én szeptemberben kezdenék el egy új képzést amivel jobban el tudnék helyezkedni. Ő a tesójával biztos, hogy felkötözik pestre mert ő is ott tanul ugye meg dolgozik, meg a tesója is. És a a cég ahol a tesója dolgozik támogatja az albit 83000ftal. Felmerült h mivel én erre a felévre szabad vagyok ugymond költözzek velük. En veszprémben kezdeném a szakot mivel itt tudnám a tárgyaimat elfogadtak i ami van.

Persze beiratkozhatnék a bge n is a pénzügy számvitelre is csak nem tudom mennyi tárgyaam fogadnák el pannonrol. Egyedül ez lenne a gátja. Meg az, hogy milyen gyorsan találok ott fent olyan melot (turizmus vendéglátásban végeztem) ami azért h-pig es.

Szívem szerint mennék velük (2 szobás albérletbe ahol kb fejenkent kijönnénk 50ből)

Jozan eszem szerint viszont maradnék itt veszprében 1.5 év alatt befejezném és utáa költözné össze CSAK a barátnőmmel.


Ti mit gondoltok?


Koszi a válaszokat!!!



2018. febr. 11. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, ne költözz vele össze.
2018. febr. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első körben nézz utána az egyetemnek, elfogadnák-e egyáltalán a tárgyaidat.

Ha a válasz igen, utána gondolkodhatsz, ha nem akkor, nyilvánvalóan felesleges.

VAGY felmész fél évre lakni, szép és jó lesz együtt, de legyen letisztázva, hogy suli miatt jönnöd kell majd vissza.

2018. febr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

veszprében 1.5 év alatt befejeznéd akkor hajrá 1.5 év hamar elmegy ráér utánna

Hallgass a szívedre mert utólag meg fogod bánni ha most felmész velük


Én elvégezném 1.5 év


Ismerős szitu pont ugyan így csak én vp helyett pápai vagyok

2018. febr. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!