Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Pasik! Ti meddig bírjátok ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti meddig bírjátok ki szex nélkül ha már kapcsolatban vagytok?

Figyelt kérdés
2017. dec. 12. 20:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%

A normàlisak elnézőek, ha van megfelelő indok, és a csaj nem szexmegvonàssal akar kizsarolni valamit.

Pl nàlunk a heti 5-8 alkalomhoz képest legutóbb kimaradt 2 hét. Az elsőn a pàrom ( férfi) volt beteg, hànyós hasgörcsölős vírus. Aztàn ahogy abból kijött, halàleset történt. Olyan aki nekem nagyon fontos volt... Szintén 1 hét. Marhàra semmi hangulatom nem volt szexelni, minden nap random sírógörcsökkel küszködtem. Megértettem, ő is megértette. Mindketten emberből vagyunk.

2017. dec. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
72%

11-es miért lenne a terhességnél tiltott a szex?? Persze előfordulhat, hogy a közösülést nem javasolják bizonyos időszakban, és sokszor már amúgy is kellemetlen a nőnek, de a hagyományos szeretkezésen kívül azért elég széles a paletta. Mi kétszer voltunk terhesek, de ez nem azt jelenti, hogy szünetetltettük a nemi életet.

A kérdésre válaszolva: én 25 éve házas vagyok és egy hétnél több időt még soha nem hagytunk ki, a feleségem szerintem még rosszabbul viselné, mint én, de 3-4 nap után már én is érzem, hogy telik az idő :-) :-)

2017. dec. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
bocsi az előbbit a 10-esnek szántam ! :-)
2017. dec. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Vannak párok, akik egyáltalán (úgy értem éveken, évtizedeken át) nem szexelnek, ám ez mindkét félen múlik.

Ilyenkor a természetes öntisztuláshoz szükséges számú maszturbálásokkal mindkét fél elvan.


A nők ha megkívánják, kellő mennyiségű feromont bocsájtanak ki, hogy a környezetükben a férfiakat megőrjítsék. Ha a környezetben nincs feromon, nem búg a férfi. Van feromon, akkor meg a legyet is röptében érné - ilyen egyszerű.


Nyilván ha pöfékel az asszony, de másnak szánja,

ne lepődjön meg, ha gyorsan félre lép a párja.


Ahogy látod, ez sem bonyibb...

2017. dec. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Naponta egyszer, néha többször, már 30 éve. Szerencsésen kifogtam egy nagyon aktív nőt, aki gyakorlatilag bármikor kapható rá. Igaz, meg is teszek mindent, hogy nagyon jó legyen neki. Számomra az a legjobb, amikor látom, hogy szinte nincs is magánál, annyira élvezi. Még nem fordult elő, hogy kielégítetlen maradt bármelyikünk. Nagyon ritka, ha egy-két nap kimarad, általában pár napos betegség miatt. Nem a menstruációra gondolok, mert az nem akadály, hanem influenza, megfázás, stb. miatt.

Persze ennek megvan az oka. Éjjel meztelenül, szorosan összebújva alszunk télen-nyáron. Kis kifli, nagy kifli, melle a tenyeremben, a hátát csókolgatom, imádom a bőre illatát, és reggel sokszor így ébredünk. Ha a másik oldalunkon fekszünk, akkor a hátamon érzem az aranyos melleit, a far... a tenyerében. Imádom meztelenül látni, Ő tudja ezt, szinte folyamatosan mutogatja magát. Majdnem mindig együtt fürdünk. Soha nem megyünk el úgy egymás mellett, hogy meg ne simogatnánk a másikat. Ki tudna napokat kihagyni ilyen körülmények között?


És ki tudja, hogy ez egy 30 éve tartó nagy szerelem, vagy csak összejött két ember, akik szexuálisan nagyon túlfűtöttek.

2017. dec. 18. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!