Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A barátom szerint nem vonzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szerint nem vonzó ha egy nő mosogató gépet használ, és robotporszívót, nektek mi a véleméynetek erről?

Figyelt kérdés

2017. dec. 2. 10:48
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki , hogy te is így gondolod és igaza van , mert nincs annál szexib mint amikor egy pasi alsógatyában áló cerkával mosogat, vagy éppen takarít, míg te a sörét kortyolgatva nézed a meccset és néha ráhúzol egyet nádpálcával , ha lazsáll.
2017. dec. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy szexi nő egy szál pólóban rakja tele a mosogatógépet, az azért elég szexi.


Van egy rossz hírem. A barátod homokos. :)

2017. dec. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 MCBEE válasza:
100%
Azt hogy egy nő milyen vonzó nem az határozza meg hogy mit csinál, hanem hogy hogyan csinálja.De nézőpont kérdése is lehet. Pl.:neki az vonzó hogy a koszos edényeket habzó, ráncos kézzel kínkeserves pillanatok sokaságának át, vért eresztve a ráncok völgyeiböl, mosod ,mosod.BAJOK VANNAK.
2017. dec. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A Tengerész ***** válasza:
84%
Az, hogy a barátod hülye. Vigyázz, mert tudod, "Madarat tolláról, embert barátjáról" (lehet megismerni).
2017. dec. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem se vonzó. Én úgy szeretem hogy a barinőm miniben és magassarkúban mosogasson a kagylónál amíg én a konyhaasztalnál iszom a söröm.
2017. dec. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Nem vélemény!, hogy rengeteget kell még tanuljatok.
2017. dec. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
A pasid NEM NORMALIS!
2017. dec. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Az attól függ, a mosogatógépet helyettem használja, akkor ne legyen, viszont, ha mosogatásra használja, akkor legyen.

Én vettem neki mosogatógépet, robotporszívót, hogy velem foglalkozzon és ne takarítással, mosogatással.

2017. dec. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha a párom nem támogatta volna, hogy legyen otthon mosogató gépünk, akkor nemes egyszerűséggel ő mosogatott volna onnantól kezdve otthon, szivaccsal és mosogatószerrel.

Néhány hét után tuti megunta volna és megvettük volna a mosogatógépet.

Szerencsére nem s...fej a barátom, fel sem merült ilyen.

Nálunk ha kézzel mosogatok, akkor egy 3 fogásos kaja után legalább 1 óra,mire mindent elmosogatok.

Kinek van erre ideje és kedve minden alkalommal?

Ha léteznek olyan eszközök, gépek, amik megkönnyítik az ember dolgát, akkor miért ne használnánk őket?

2017. dec. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Tedd ki a hazbol! Mielott keso lesz
2017. dec. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!