Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A barátom szerint nem vonzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szerint nem vonzó ha egy nő mosogató gépet használ, és robotporszívót, nektek mi a véleméynetek erről?

Figyelt kérdés

2017. dec. 2. 10:48
1 2 3
 1/30 Heart of Darkness ***** válasza:
100%
Az, hogy az ilyen kérdések láttán inkább születtem volna én is robot porszívónak.
2017. dec. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel mi a baj? Minden eszköz jó ami csökkenti a házimunka hosszát.
2017. dec. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
80%
Az nagyban függ attól, hogy pontosan mire használja ezeket a gépeket.
2017. dec. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a takarításnak funkcionális célja van, nem szexuális. De ha zavarja, hogy ilyen eszközökkel könnyíted/könnyítenéd a házimunkát (hogy esetleg több időt tudjatok együtt eltölteni), akkor csinálja meg ő ezeket....

N

2017. dec. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
96%
Majd ha lesz pár gyereketek, akkor egyik hétvégén reggel fogod a kabátod, kimész az ajtón: pá-pá picim! Otthagyod a gyerekekkel, a rumlival, az ételkészítés kötelességével, a szennyessel, vizes ruhával a mosógépben. Menj haza két nap múlva, és kérdezd meg, mennyire lenne szexi használni háztartási eszközöket segítségképpen, ha már személyzetre nem futja, mint a régi időkben.
2017. dec. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánatot kérek előre, nem szoktam durva lenni, mindig disztingválok a való életben is, de:

tl;dr: A BARÁTOD EGY HÜLYE! ... :)

2017. dec. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
93%
Ez csak egy vélemény (ráadásul elég hülye vélemény), ne akadj fenn rajta.
2017. dec. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy a jó édes anyukáját.... Én sem mondok ilyet, hogy nem vonzó az a pasi aki autószerelőt/villanyszerelőt/szobafestőt stb stb. hív mert nem tudja/akarja megcsinálni maga.... Senki se szeret takarítani, ha lehet értelmesebb dologgal eltölteni az időt a párommal együtt, miért ne?
2017. dec. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem is az a célja, hogy vonzó legyen. De ha neki nem tetszenek ezek az eszközök, elvégezheti ezeket a feladatokat ő is. Ez nem női munka, férfi is képes rá, nem a punci kell hozzá.
2017. dec. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Nagyapám mondta ezt a mosógépről.

Aztán nagyim rábízott egy mosást, és hopp, egy hét mulva ott volt a keverőtárcsás...

Nyúljon bele a pasid a 80fokos vízbe és mosogasson el (az én gépen ezen a hőfokon mosogat)

Naponta egy csomó időt és vizet sporolok, raadasul öt perc alatt rend van a konyhán.

2017. dec. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!