Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan viselkedjek ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Első komoly kapcsolatom 1eve együtt is élünk.sajnos párom anyukája nagyon beteg lehet,hogy már nem él soká és en nemtudom hogyan viselkedjek vele. Szeretném,ha tudná,hogy mindenben számíthat rám,de egyszerüen nemtudom hogyan viselkedjek vagy mit mondjak. Ha ne adj isten elhunyna az édesanja akkor neki is kell részvétet nyilvánitanom illetve a temetésen mellett kellenne állnom? És ha jönnek részvétet nyílvánítani én elmenjek ? Vagy hogy szoktak ezek a dolgok zajlani? Meg sosem voltam temetésen 24L
2017. júl. 21. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha meghal az anyja, biztosítsd róla, hogy mellette állsz, szereted (természetesen a temetésre is elkíséred), ezen felül pedig hagyd békén, hadd közeledjen ő (én pl. pár hétig teljesen bezárkóztam mindenki előtt, mert könnyebb volt magamban elbúcsúzni anyától).


Ne csacsogj, és attól, mert átölel, megcsókol, nem feltétlen akar szeretkezni > ne nyomulj.

Ha elsírja magát, öleld szorosan, fontos, hogy ne szégyellje előtted a könnyeit, hisz ő is ember :)


A temetésen mellette állsz, fogod a kezét, a részvéteknél meg majd eldönti, hogy jobb-e neki, ha ott vagy és támogatod, vagy te a háttérbe vonulsz, míg ő a családjával fogadja a távolabbi ismerősöket.


Ne félj ezektől a dolgoktól.

2017. júl. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ez azért nem olyan nehéz!


mármint, hogy tudd, hogyan viselkedj.


szeretgesd, mondd el neki, mit jelent neked, és hogy mindenben számíthat rád, de ehhez tartsd is magad.


légy kedves és türelmes az anyjával is, beszélgess vele, fogd meg a kezét, látogasd meg, vigyél neki virágot vagy amit ehet-ihat.


természetesen a párod mellett a helyed a temetésen, és fogadnod kell a rokonok részvétnyilvánítását: megköszönöd, hogy elmentek a temetésre és kezet fogsz velük.


nemtom hány éves vagy, de ezek olyan alapdolgok.

2017. júl. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja, 24 vagy, hát bakker, felnőtt nő vagy...
2017. júl. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezzel nekem is sok bajom van. Nehéz megtanulni, ha gyerekkorodban nem volt sok haláleset a családban. Az első hozzászóló jól leírja mit lehet csinálni. Többségében elég ha segítesz a párodnak. Támogasd, érezze, hogy mellette vagy. A többi meg majd intéződik. Az anyukával meg legyél nagyon figyelmes, nincs más dolgod szerintem.
2017. júl. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!