Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nektek is vannak ilyen "különl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is vannak ilyen "különleges" embereitek? 19/l

Figyelt kérdés

Ugy értem olyanok akik valamiért az első látásra vagy a megismerkedéskor olyan szimpik voltak és nyomot hagytak bennetek pedig nem is ismeritek őket. Csak egy példa hogy megértsétek; én tavaly többször láttam a városba ahol lakok egy srácot, sokszor ugyan arra a buszra várt mint én és sokszor nézett engem meg szemeztünk párszor, bár objektíven nézve nem volt a legeslegjóképűbb férfi elég kisfiús is ami nem az esetem de valamiért olyan tetszetős volt nemtudom. És egyszer rám is mosolygott. Aztán váratlanul később szóbaelegyedtünk egy szórakozóhelyen és beszélgettünk egy picit de aztán mennem kellett :/ És jól be is égettem magam mert valamiért muszájnak éreztem megjegyezni gyorsan neki, hogy van barátom (mert volt is). Aztán ennyi azóta nem is találkoztunk :/ Viszont megtudtam a nevét néha szoktam nézegetni a képeit, hogy mi újság lehet vele. Tényleg nem ismerem és nem is a legideálisabb külsőre sem számomra de valamiért ő ilyen speciális lett nekem, nem sokat beszéltünk de leszűrtem belőle, hogy biztosan olyan jófej mint amilyennek elképzeltem. Érdekes módon amikor hozzám szólt a szívem majd ki ugrott a helyéről. Aztán én elköltöztem az egyetem miatt sajnos azóta nem láttam :( Néha ha el vagyok keseredve a szerelmi életem miatt is rá gondolok, hogy bezzeg ő biztos nem csinálta volna ezt velem, lehet egyszer véletlenül megint összehoz minket a sors, lehet egyszer az ő felesége leszek. Tudom ez nagyon furcsán hangzik :D Én ilyen romantikus típus vagyok. Emlékszem általános iskolába és gimi első évébe is volt ilyen nekem, egy kettővel alattam lévő srác aki iszonyú pici volt és cuki, emlékszem róla meg azt gondoltam, hogy ő lesz a világ legjobb pasija csak most még ilyen kis pici. Amúgy nem tévedtem sokat mert tényleg extraszuper pasi lett belőle sokan oda vannak érte, néha azt gondolom ez kicsit miattam is van mert én szugerálltam :DD


Furcsa mert mindig jó érzést kelt bennem ha rá gondolok, még akkor is ha volt barátom. Persze nem ő tetszett akkor, és ha bepróbálkozott se lett volna esélye nyilván mert mást szerettem. Csak olyan jó nemtudom. Nagyon hülye vagyok? Ez a kémia miatt van? Vagy csak ilyen kislányos ábránd? Furcsa vagyok?


2017. júl. 18. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Én magam vagyok ilyen külőnleges pasi,mivel elég magas vagyok,nem mindanam magam jóképűnek,viszont általában jó ember benyomasat keltem!

Anno azok a nők akikkel randiztam,de elutasítottak ma már szivessen összejönnének velem,mert leheg nem vagyok egy Brad Pitt,de van eszem és nem cigire,pijára,drogra költöm a pénzem!Viszont azért nalam is fontos hogy a lány Különleges legyen!

2017. júl. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gazdag a fantáziád, ami nem baj, csak ne keverd össze a valósággal!
2017. júl. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vannak még ilyen romantikus történetek...anno én is romantikusabb voltam, de az élet, meg az évek...szóval már inkább realista lettem. Éld át/ meg ezeket a pillanatokat, mert elmúlnak majd.
2017. júl. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%

1#, Édes barátom, mintha egy gyermek irkálna. Nem néznélek 4 évesnél többnek. Sajnálom. :) Rengeteget kell még tanulj, kis édes.


Kérdező. Sajnálom, nem olvastam el. Egy ideig még igen..., de fogalmad sincs miről beszélsz.

2017. júl. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
55%
Red Vixen azért megnéznem Te ki vagy,hogy okoskodsz itt minden kérdesnél!Szerintem egy vén qrva vagy!
2017. júl. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Nem ismertem a srácot, de sokszor láttam egyetemi előadásokon. Aztán egy nap teljesen véletlenül ráakadtam a facebookon, és az ottani dolgokból kiderült, hogy egyáltalán nem illenénk össze. Szóval ennyit erről.
2017. júl. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!