Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ezzel mit fogok elérni vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel mit fogok elérni vagy mi lesz ebből?

Figyelt kérdés
Párommal kb 3-4 hónapja alig vagyunk együtt egy héten 4-5 ször alszik itt akkor is este 10-kor jön reggel 9- kor meg megy mindenki a dolgára. Soha nem megyünk sehova utoljára tavaly nyáron mentünk együtt strandta de ennyi. Aztmondja sok a dolga/munkája. De nekem már elegem van ebből hogy semmit nem foglqlkozik velem,ezt én a tudtára is adom neki elmondom hogy bánt ezzel és hogy elfogom hagyni ha nem lép ,ilyenkor aztmondja szeret stb de sok a munkája hol ott kötetlen a munkája ha akarna 7-kor is jöhetne hozzám,mert ugye másra van ideje(haverok,tesók) Ilyenkor ugye azt várná az ember hogy ezután oda figyel rám és szakit rám több időt de messze nem igyvan. Most aztcsinálom vele hogy 8 után már nem veszem fel neki a telefont vagy azt mondom neki ne jöjjön hagyjon békén. Ezzel észhez tér egy idő után? Vaagy ugyanugy szarik bele ahogy eddig. Nője nincs mert telón sokat beszélünk(csak ő hív én nem zaklatom) nincsenek jelei annak hogy lenne valakije ezen kivül hogy leszar de én már ebbe se vagyok biztos.
2017. jún. 11. 21:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyébként 5 éve vagyunk együtt sose csüngtünk egymás nyakán nem is jártunk sehova de ez már több a soknál hogy kvázi csak a szexre kellek.
2017. jún. 11. 21:59
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

Ha 5 éve együtt vagy valakivel, akkor két út lehetséges. Vagy felépítettetek addigra egy jó kapcsolatot amivel simán feljebb lehet lépni, vagy halott az egész.

Nem is értem, minek járnak egymással 5 évig emberek. Semmi értelme.

2017. jún. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Költőnő? ***** válasza:
5 év után pl miért nem éltek már együtt?
2017. jún. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

5 év alatt megszokta, hogy te vagy az ürítőhely, te meg asszisztáltál ehhez. Most már nehéz volna ezen változtatni.

Az egy strand/év azért tényleg nem egy párkapcsolati kategória.

2017. jún. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!