Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kinek fér bele a kapcsolatába?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek fér bele a kapcsolatába? Mennyaszonyom arany nyakláncot kap karácsonyra a férfi kollégájátol baráti cimszóval.

Figyelt kérdés

#menyasszony #karácsony #aranynyaqklánc
2016. dec. 16. 05:53
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
86%
Itt az a baj, hogy nem tudunk egyik félről sem semmit. Mert pl. ha egy viszonylag magas fizetési kategóriájú munkahelyen dolgoznak, és nem túl drága a nyaklánc, akkor esetleg tényleg lehet egy kedves baráti gesztus. Mert pl nálunk megelégszünk a szóbeli köszöntéssel. Viszont egy nyaklánc tekinthető tényleg túlságosan személyes ajándéknak is! De ez nem jelenti azt, hogy a párod részéről is van valami, úgymond félrelépés a dologban. Lehet hogy csak a kolléga van oda érte és ha máshogy nem is, de legalább így akarja kifejezni az érzéseit. Ebben az esetben nem kellene a párodnak elfogadni a nyakláncot. Illetve ott van a legrosszabb eset... Nehéz kérdés! Minden esetre egy higgadt beszélgetést megér a dolog a pároddal. Figyeld a reakcióját, és ne úgy állj a legrosszabb dolog tudatával vágj neki!
2016. dec. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
86%

Attól függ, hogy az adott kollégának milyen az anyagi helyzete.

Ha szokásos

1. akkor vagy dugja az ürge, és ez egy felhívás arra, hogy legyen szíves választani köztetek.

2. Vagy a fickó egy friendzone, akit a menyasszonyod bent hülyere vesz: 1-2 kacér mosolyert csicskaztatja.


Ha nem szokványos az anyagi helyzete, akkor is megdugta, de nem akar tőle semmit, a tiéd lehet tőle... ebben az esetben az az informacio, h siman elmondja. . . .

2016. dec. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
81%
dugja...
2016. dec. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat és gondolatokat, sok jó dolgot kiszűrtem belőle, hogy tudjam józan ésszel átgondolni a dolgokat.


A tény, hogy bejlentette, hogy 24.én ékszert kap a kollégájától ne lepődjek meg. Nem nagy keresetű egyik sem csak egy kicsit magasabb a kollégájának. Alacsony fizetések vannak ott.

A pasi nehezen tud a mennyaszónyomról leszakadni, ő meg valamiért nem akarja teljesen lekoptatni magáról.


Megvárom 24.-ét ha haza jön ékszerrel akkor a megfelelő döntésekről elbeszélgetek vele. (nem esek kétségbe)

Szerintem párom is érzi, hogy fog esni nekem ha elfogadja.


Előző munkahelyéről kapott már ékszert a kolléganői rakták össze a pénzt, de az nem bántott egyáltalán sem, de ezen most nem tudom túl tenni magamat.


Várom még a további elmélkedéseket és észrevételeket.


Köszönöm.

2016. dec. 18. 20:20
 15/22 anonim válasza:
91%

Az én szerény véleményem nőként hogy a menyasszonyod már elnézést de nem szeret eléggé.

Tapasztalat. Én is voltam ilyen helyzetben.

Az aranynyaklánc nem is az hogy drága de túl személyes ajándék.

Ha Ő ezt a gesztust kapásból nem utasítja vissza akkor nem biztos az érzéseiben és tetszik neki a helyzet.

De akkor már el kell gondolkodni dolgokon neki hogy mit akar.

Nem biztos hogy van köztük valami de ha tényleg veled akarja leélni életet ezeket mindjárt visszautasítani.

Én mindig azt mondom képzeld bele magad a másik helyzetébe.

Te mit szólnál hozzá?

2016. dec. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
57%
Van egy rossz hírem. A menyasszonyodat k**ja a kollégája.
2016. dec. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Az,egyértelműnek látszik,hogy a kollega ostromjának eszköze az arany lánc.Ezzel akarja meghódjtani,talán,csak egy kalandra menyasszonyodat.


Gondolj bele!

Amennyiben felkapod a cukrot,és balhét csinálsz a menyasszonyoddal,azzal az ellenfelednek teszel szívességet,hisz sikeres éket vert közétek.

Ha nem veszel tudomást róla,azzal bátorítod az ellenfelet.

Egy néhány jól irányzott füles hasznos lehet a pozíciók kiosztása végett,de az nem intelligens megoldás.


Én igazán,a tronfolást ajánlanám.


Elbeszélgetni olyan mélyen,és komolyan amilyen mértékben az lehetséges,hogy őt mi tenné boldoggá mentális,és szexuális értelemben,a dolgok legapróbb részleteiig.

Ha azt tapasztalod,hogy ő arannyal,vagy egyéb materiális értékektől boldog,tudnod kell,hogy ő,egy megvásárolható nő.Mindíg többet kell neked fizetned,mint a konkurencia,s ezt a versenyt vállalod-e,illetve megéri-e neked.(Aki megvásárolható,az midíg talál magasabban fizetőt.)


Alapelv:

A boldogság elérésének titka nem az,hogy engemet boldoggá tesz valaki,hanem,hogy én mennyire vagyok képes boldoggá tenni valakit,aki szeretek.

Ez temérdek figyelmet,kommunikációt,identifikációt igényel!

2016. dec. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet, hogy nem elég érett még a menyasszonyod a házasságra. Ha úgy érzed, ő az igazi, szerintem szeresd nagyon nagyon, de még ne tárulkozz fel maradéktalanul előtte, nehogy megsebezzen. Én sajnos tettem már ilyet, mármint megsebeztem. Pedig nem akartam.

22/N

2016. dec. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Na igen: vagy d*gja, vagy d*gni akarja. Legkisebb valószínűséggel egyik sem. Egyikben se lehetsz biztos.

De ha bízol annyira a menyasszonyodban, hogy elhiszed neki amit mond és ő azt mondja, hogy nincs köztük semmi, és nem is lehet, akkor csavarhattok is a dolgon: kérdés mennyit ér a lánc. Fogadja el, adjátok be zaciba és a kapott pénzen vacsorázzatok meg kettesben vagy wellness-ezzétek el. Aztán el lehet sztorizni a fickónak (ha csak nyomul és ostromol annak ellenére hogy a menyasszonyod láthatóan kikosarazza) hogy milyen jót vacsiztatok, fürödtetek a nyakláncból. :-D

2016. dec. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 ocsike87 válasza:
Kúrnak! Boldog Karácsonyt!
2016. dec. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!