Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kinek fér bele a kapcsolatába?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek fér bele a kapcsolatába? Mennyaszonyom arany nyakláncot kap karácsonyra a férfi kollégájátol baráti cimszóval.

Figyelt kérdés

#menyasszony #karácsony #aranynyaqklánc
2016. dec. 16. 05:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%
Viszonyuk van.
2016. dec. 16. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kollégától kéne megkérdezni, hogy szerinte ez mennyire fér bele a baráti viszonyba.

Visszautasítani pedig a menyasszonyodnak illik. Elég drága ajándék egy baráttól...


Ha pl. a kolléga a főnöke, és abból az apropóból kapja, mert ezzel hálálja meg az egész éves munkáját (céges pénzből!!!), akkor az teljesen más lenne.

2016. dec. 16. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%

érdekes eset.

tuti hogy van valami köztük.

A menyasszonyodnak illene visszautasítani.

2016. dec. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

hogyhogy a menyasszonyod mar tudja?

mi volt a reakcioja?


en kicsit orulnek a figyelmessegnek, es visszautasitanam megis.

2016. dec. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%

Nekem ezt mindenképpen meg kellene magyaráznia! Úgy érzem, hogy nálunk, magyarországon ékszert, pláne arany vagy bármi mást ami nem egy jópofa bizsu (lánc, gyűrű, karkötő, stb.) nem szokás barátságból venni! Vagyis nekem is az lenne a gyanúm, hogy valami más lehet a háttérben, mint puszta barátság! Nálam ez biztos kiverné a biztosítékot!

40+Ffi

2016. dec. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
Egyaltalan nem biztos, hogy van valami koztuk. Eselyes, hogy a ferfi nagyon nyomul, nem fogja fel, hogy hol a hatar. Viszont a menyasszonyod dolga lenne beszelni vele, hogy hatrebb az agarakkal. Es nem elfogadni a nyaklancot, mert azzal csak azt taplalja a ferfiban, hogy megerheti a nyomulas
2016. dec. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Költőnő? ***** válasza:
87%
Hát én ilyet maximum több éves barátságtól fogadnám el. De az én pasi barátságaim mind 10+évesek, szóval ott már nem igazán van olyan, hogy vmi ciki, vagy nem lehet megmondani. Biztosan meglepődnék, az tuti. Többek közt mivel nem szeretem az aranyat és ezt tudják is.
2016. dec. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
69%
balek vagy
2016. dec. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
81%
Nem kell elfogadni. Ennyi.
2016. dec. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
85%

Jogos a feltevésed,de nagy eséllyel nem csalt meg szerintem, ha sunyítana nem mondta volna el szerintem, hogy a férfi kollégájától kapta.


Mellesleg mi a háttérsztori?

Céges karácsonyi ajándékozás, mindenki kapott valamit valakitől?

Mert nálunk is volt, és bár az aranynyakláncot nem igen szoktuk barátságból adni ( már férfi nőnek).., de lehet, hogy itt nem kell túlgondolni. Pl ha szereti az ékszereket és ennyi jutott eszébe. Esetleg lehet tényleg bejön neki és szándékosan akart bekavarni nektek. De gondolom erre már rákérdeztél, mit gondol, miért kapott ilyet. :)


Férfiként biztos én is azért rosszul néznék valószínűleg, mert az tipikusan olyan ajándék, amit a párjának vesz az ember.

2016. dec. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!