Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért van ez az érzésem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez az érzésem?

Figyelt kérdés
18 vagyok és van barátnőm. Nagyon jól megvagyunk egymással és szeretjük egymást, de néha úgy érzem hogy nekem egyedül kellene lennem és hogy én azért születtem a világra, hogy feleség és gyerek nélkül éljek. Miért van ez a különös érzésem és hogyan tudnám elfelejteni ezt a gondolatot?

2016. nov. 12. 00:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt neked kene tudni.Persze 18 eves vagy es ebben a korban hazassag es gyerekvallalas egyaltalan nem foglalkoztatja az embert ez teljesen normalis.Ha szeretitek egymast a baratnoddel miert hagynad el? Legyetek egyutt es kulin is hagyjatok teret egymasnak.Nemtudni sosem mi meddig tart de ilyesmin kar is gondolkodni. Persze ha baratnodnek komolyabb dolgokon jar az esze akkor megertem az ijedseged.
2016. nov. 12. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!