Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti hogyan reagálnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan reagálnátok ha a párotok tartaná magánál a ti telefonotokat folyton és csak jó indokkal adja oda?

Figyelt kérdés
A tesóm párja csinálja ezt, 12évvel idősebb nő, elvált, az exférj a szomszédban lakik egyedül, a tesóm elvált több100km-re van a volt felesége az új párjával, teljesen békében váltak el, közösen megegyeztek, a válás utáni első évben a volt felesége küldött egy névnapi üzenetet hogy boldog névnapot! xy, ennyi, nem is válaszolt rá, de már ennyi után be kellett számolnia hogy kit hívott, mit csinált, pontosan. Végtelen jóindulatú a testvérem, nem csalta meg ezt a nőt, semmit se csinált és a nő rászokott erre most. Sokszor először ő veszi fel a telefont és átadja... Most viszont már csak akkor adja oda neki ha jó indokot mond pl a megnézek valamit az nem, akkor nem adja oda, puffog hogy ezért nem kapod meg, hiába szól rá erélyesebben a tesóm, nem, csak ha pontosan megmondja mire kell, akkor adja oda és utána kéri is vissza!
2016. okt. 16. 19:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdés azért lenne okafogyott esetemben, mert el se jutnék idáig. Kínosan ügyeltem arra világéletemben, hogy betegesen féltékeny emberrel ne kezdjek kapcsolatba (ennek azért vannak jelei már az elején is).
2016. okt. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kamu és igazából azért nem tudna tőle megszabadulni mert közös a vállalkozásuk, gondolom a nő kisemmizné kb. és a tesóm imádja azt a vállalkozást, ő csinálta, csak bevette a nőt amikor összejöttek, alapból már alkalmazott volt, de akkor még normális volt tényleg... :\ Erre kb egy hete szokott rá. Nem is tudok vele beszélni így, pedig még a szüleink is rászóltak a nőre hogy ez milyen már?! Ő meg annyit mondott hogy: így értelmesen használja a telefont. Ez után amúgy hazamentek, vagyis a nő mondta hogy jólvan menjünk.
2016. okt. 17. 16:18
 13/14 anonim ***** válasza:
PAPUUCS! Ha a tesód hagyja, akkor jó ez így neki, nem sajnálom!
2016. okt. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Régi kérdés, csak most akadtam rá... Vicces:)


Egy ilyen ember nem lenne a párom az azt követő perctől kezdve, hogy ezt először benyögi. Csak nyomós okkal adná oda az ÉN TELEFONOMAT? Röhejes!

2016. dec. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!