Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok titeket zavarna ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket zavarna ha egy pasi "macskás"?

Figyelt kérdés
Ha beszél is a macskájához pl köszön neki meg sokszor dícséri "Hogy vagy szépségem?" stb
2016. szept. 29. 09:54
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
83%

Miert lettem lepontozva en is, meg a masik valaszolo is, aki nem akar macskaval egy legterben elni? Allergiarol hallottatok mar?

Tok jo napi 25 oraban konnyekben es takonyban uszni, meg fulladni...

Kint nem gond, imadom a macskakat.

2016. szept. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Amíg a macskája nem akarja bántani a madaramat, addig nem zavar.
2016. szept. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint nem szeretem a macskakát igazán, de elfogadtam, hogy ha összeköltözünk a párommal, ő szeretne, ahogy ő elfogadta a kutyámat. Az meg, hogy beszél hozzá és szépségemezi... Pontosan ugyanezt csinálom, és a tengerimalacainkhoz is beszélek. :D... Már megismerik a hangom, és nagyon figyelnek, sőt néha válaszolnak is :D Sőt, minden állathoz beszélek, akit abajgatok. Szerintem ez aranyos.
2016. szept. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én is beszélek hozzá. És a kuzyámhoz is.
2016. szept. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát nemtudom, én ennél cifrábbakat is szoktam mondani a macskámnak:D És a kutyáknak is. Sőt, minden állatnak. :D Szóval nem zavarna, örülnék, hogy annyira szereti az állatokat, mint én.
2016. szept. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Van egy vadászgörényem, amikor csináltam a jogsit targoncára, neki mondtam fel a műszaki részt. néha korholtam, hogy nem figyel. Meg is lett az eredménye, azóta sem tud targoncát vezetni. :D 30/f
2016. szept. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
9%
Utálom a macskákat, tehát nálam ki van zárva a macskás férfi.
2016. szept. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!