Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen kompromisszum köthető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kompromisszum köthető ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel tervezzük a házasságot! Viszont akad egy kis gond azzal, hogy hol éljünk! Én náluk nem akarok mert a szülei annyiszor aláztak meg a hátam mögött, hogy legszívesebben felnyársalnám mindet és a végső alázásom lenne ha ott kéne laknom. Nálunk nem akar mivel azt mondja nem érezné jó magát és rossz lenne a közérzete. Szüleim nem szóltak neki semmi, szeretettel fogadják mindig! Ezzel az indokokkal nem akar! Külön nem tudunk menni lakás vagy házba.
2016. szept. 8. 22:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
73%

Basszus, olvasd át csak azt, amit te leírtál!

Ő nem akar nálatok lakni, mert rossz lenne közérzete, és nem érezné jól magát. Mit gondol, annak ismeretében, hogy a szülei gyűlölnek téged, te hogy éreznéd ott magad? Hát mondjuk rossz lenne a közérzeted, és nem éreznéd jól magad! Ez szempont? NEM!

Inkább azon kéne gondolkodnod, hogy szeret-e téged ez a nő egyáltalán, és miért vagy vele? Nekem ezek után az is kevés lenne, ha aranyból van a pi.nája.

2016. szept. 9. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem szólóknak, a csaj is tehetne valamit kettőtökért, a kapcsolatért.

Viszont én nem tartom egészségesnek a bármelyik szülőnél lakást, max ha két teljsen különálló lakrészről lenne szó. Szóval én tuti nem laknék együtt anyósékkal, akik egyébként nagyon aranyosak, de közel 30 évesen önállóságra vágyom a párommmal.

2016. szept. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Korai még összeházasodnotok!

Ha nem tudtok egy lakást bérelni két fizetésből, kár összekötni az életeteket. A szülők nem azért vannak, hogy életük végéig rsjtuk élősködjön a gyerek (meg a házastárs, meg az unokák). Elhiszem, hogy szívesen segítenek, de ez nem egy normális családmodell.

Értelmes ember saját fészket rak.

2016. szept. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
75%
Minek akartok felnőtteset játszani, ha nem vagytok azok? Ha a csaj nem hajlandó dolgozni, akkor minek neki férj? Akkor még csak kislány, nem nő.
2016. szept. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 fru_ ***** válasza:
nem kell ezt elkapkodni!
2016. szept. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Addig semmit ne tervezzetek amíg nem akar dolgozni! Tenni kell a közös jövőért, ő épp álomvilágban él hogy férj meg esküvő, lehet posztolni a facebookra, de ő semmit se tett érte, ha most összeköltöztök úgy hogy ő nem dolgozik garantálom neked: később se fog! A környezetembe 3 ilyen lány van, 2 "véletlenül" terhes is lett amikor noszogatták egy kicsit hogy kéne dolgozni (11.héten bejelentették a pasijuknak...).

Nem ajánlanám azt hogy az egyik szülőhöz becuccoljatok mert annak az a vége sokszor hogy az a fél akinek a szüleinél van a pár ő maradni akar, ráadásul egymást is nehéz megszokni néha, nem hogy még szülőkkel tarkítva... Lehetnek bármilyen jóindulatúak, az együttélés más dolog mint pár nap vendégség! A legjobb új helyen tiszta lappal indulni.

2016. szept. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Magic85 ***** válasza:
Kompromisszumot az élet mindent területén kell kötni. Máshogy nem megy. Nagyon fent hordja az orrát a baratnőd szerintem. Vagy nem is szeret annyira, hogy áldozatot hozzon kettőtökért.
2016. szept. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én nem tartom egészségesnek, ha egy házaspár együtt él a szülőkkel... ha nem tudtok a magatok lábára állni és saját, önálló, felnőtt életet kezdeni kettesben, akkor szerintem nektek nagyon korai még összeházasodni. Nőjetek fel, legyetek önállóak. Amíg ez nincs meg, addig nem kellene felnőttesdit játszani...
2016. szept. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!