Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti hogy kezelnétek ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy kezelnétek ezt a helyzetet? Volt valakinek hasonló anyósa?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy fiúval aki 10évvel idősebb nálam.

Ott lakik az anyjávalaki egy iidős néni.

Én is a szüleimnél lakom.Hétvégente találkozunk legtöbbször nálunk vagyunk.

Az anyukája kedvel de én ennek ellenére nem szeretek oda járni.

Én tisztelem becsülöm az idős embereket de ha ott vagyunk mindig mindenre panaszkodik,elmond minden alró problémát többször van hogy napokig.

Én elhiszem hogy sok gondja van de hiába mond el mindent 100-szor,lefáradok tőle.

Mindent tudni akar és nagyon aggódós,meg azt vettem észre nagyon irányító típus ,a fia inkább megcsinálja amit kér csak ne kelljen hallgatnia,de tényleg néha nagyon idegesítő.

De amúgy a néni jószívű meg szeret engem csak alig várom hogy el teljen az idő és haza jöjjek.

Attól félek hogy egyszer köztünk vita tárgya lesz hogy kioltozzek oda,amúgy jól megvagyunk.



2016. aug. 25. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt most nem értem.
2016. aug. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Hány évesek vagytok?

Az anyósjelölt mennyire aktív, el tudja-e látni magát?


A legjobb az lenne, ha amúgy is úgy költöznétek össze, hogy saját lakásba/albérletbe, nem egyikőtök szüleihez. Annak sosincs jó vége.


Az ilyen típusú emberekre szokták mondani, hogy energiavámpír. Lelomboz, elrontja a kedved, csak panaszkodni tud, semminek se örül, és ha kis időt eltöltesz vele, úgy érezd, hogy teljesen kimerültél.

Nem tudsz vele semmit kezdeni, ilyen marad.


Én se szívesen költöznék vele össze, úgyhogy megértelek.

Gondolj arra, hogy valószínűleg a párod is alig várja, hogy elszabaduljon otthonról.


Az más kérdés, ha egyszer idősebb lesz, és ápolásra szorul, akkor mihez kezdetek vele. Mert azt nem mondhatod majd a férjednek, hogy lesz.arod, mi lesz az anyjával.

De ez meg a jövő zenéje, majd ráérsz ezzel a kérdéssel foglalkozni, ha itt az ideje.

2016. aug. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

szóval összejöttél egy 30+os csávóval aki anyucival lakik.

mi a kérdés?!

2016. aug. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ő is sokszor menekül otthonról mert nem bírja elviselni a sok mondást

Amúgy nagyon szereti és ez igy is van rendjén.

A néni önellátó,egészségügyileg sok problémája van de néha tényleg egy energia vámpír.

A fiúnak vannak testvérei,ő a legkisebb,de odajárnak néha a többi gyermekei szinte mindennap egy fél órácskára valamelyik beugrik de legtöbbet a párom van vele kivétel ha dolgozik akkor a néni egyedül van otthon.

2016. aug. 25. 11:27
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

1. nem anyósod

2. párod el is költözhet

3. nektek sem kell ott randizni

4. összeköltözhettek

5. oldjátok meg

2016. aug. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!