Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Egy katonának lehet rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy katonának lehet rendes kapcsolata?

Figyelt kérdés
2016. aug. 13. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Az én párom is katona, és tökéletesen megvagyunk.
2016. aug. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne?

[link]

2016. aug. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát a sok távollét miatt gondoltam esetleg hogy a lánynak ez esetleg nem tetszik vagy ilyesmi
2016. aug. 13. 11:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Van, akinek gondot okoz, van, akinek nem. Nekem öcsém katona, és volt olyan munkahelyem, ahol a csoportvezetőnknek a férje volt katona, aki ráadásul gyakran ment kiküldetésbe is, nekik már felnőtt gyerekük volt, szóval a házasságuk kibírta a sok távollétet.
2016. aug. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell tanulni együtt élni vele, meg elfogadni a dolgokat, és a munkájával járó nehézségeket. De ha szereted, akkor ezt elég hamar meg lehet tanulni. Nem mondom, hogy nem hiányzik, vagy féltem, amikor távol van, de ezzel együtt nagyon büszke vagyok rá, azért, amit tesz.

Első voltam

2016. aug. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!