Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Együtt élés előtt baba?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt élés előtt baba? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

2honapja vagyunk egyutt a parommal es szoba kerult a gyerek.mondtam neki h peteeres utan nyugodtan rendesen egyutt lehetunk mert akkor nem lehet mar semmi.mondta h igazabol ha becsuszna a baba akkor se lenne semmi gond mert ot nem zavarja mivel szeretne mar csaladot.en is nagyon szeretnek gyereket es nagyon boldog vagyok h o is ugy all a gyerekkerdeshez mint en.

Kovetkezo honapba koltozunk ossze,minden jol alakul csak eddig ez az elso kapcsolatom ahol ilyen hamar jonne a baba

Volt mar valaki hasonlo helyzetben es boldogok?


2016. júl. 13. 16:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Ismerek ilyen párokat. Többségében szétmentek, van aki a szülést se várta meg. Vannak akik még tűrnek "a gyerek érdekében".

Akkor vágj bele ilyen hirtelen, ha nem fogod tragikusan megélni, ha egyedülálló anya leszel.

És legyen annyi tartalékotok, hogy egy albérletet ki tudjatok venni bármikor.

2016. júl. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Van sajat lakasunk.neki is es nekem is egy.
2016. júl. 13. 17:00
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nem tenném az biztos.
2016. júl. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Felelőtlenség. De csinálj amit akarsz,csak ide ne gyere sírni ha nem jól alakul.
2016. júl. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Minden kapcsolatban benne van h nem jol alakul valami...egyik ismerosomek 20ev utan mentek szet...masik ismerosomek 10ev utan 2gyerekkel...mindenhol benne van a pakliban.csak az volt a fura h eloszor azt mondta h ugy csinaljuk h biztosan ne legyen semmi.aztan ra 2mondatra mar azt mondta h ot nem zavarja ha baba lesz.es ez a kettosseg erdekes volt nekem....
2016. júl. 13. 18:57
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez igaz, 20 év után is szét mehetnek emberek, de basszus alig ismered. Tesóm egy olyan köcsög, paraszt gyerekkel járt másfél évig a mostani barátja előtt, hogy ha ő találja ki ezt a hülyeséget fejbe lövöm magam. Persze lehet, hogy a mostani párjával sem lesznek együtt 100 éves korukig, csak arra akartam célozni hogy a rózsaszín ködben az előző csávó is istenkirálynak tűnt, most meg utálja mint a szart. Azért egy-két év nem árt hogy kiismerd valamennyire a másikat, pláne hogy egy gyerek örökre összeköt.
2016. júl. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

De ha 2 perc alatt így változik a véleménye dolgokban, akkor a szétválás esélye jelentősen megnő azokéhoz képest akiknek van szilárd elképzelésük és tartják is magukat hozzá...

Mi van ha jó napja van vagy 2 hétig, 1 hónapig rápörög a témára, aztán mikor rájön hogy ez nem csak egy cuki rózsaszín habcsókfelhő, hanem vigasztalhatatlanul bőg és kakál meg hány, akkor jó eséllyel visszatáncol.

Nem az idő számít, hanem hogy mennyire ismeritek egymást, mennyire egyeznek a célok és az elvek. Illetve hogy mennyire tudjátok VALÓJÁBAN mivel is jár egy gyerek, fel vagytok-e rá készülve, lesz-e segítség, mennyire veszi ki a részét stb.

2016. júl. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Vannak dolgok amikre az ember nem tud felkeszulni.valamennyire igen meg kell ismerni a masikat.csak mind a ketten 30evesek vagyunk.a barati korunkben nala is es nalam is mar szinte mindenhol van baba..nem konnyu dolog egy gyerek es azt hiszem ameddig az ember nincs benne nem tudja még csak felfogni sem h milyen..bnommel errol beszelgettunk a multkor.o most szult par honapja de még csak most kezd tudatosulni benne is es a ferjeben is a dolog.anyagi szinten minden megvan ami kell..de engem inkabb az lepett meg h mennyire konnyen bele ment a dologba h ot nem zavarna ha jonne a baba...mondta h azert jo lenne elotte egyutt elni h lassuk h minden rendben van e de ha elobb jonne az se zavarna..meglepett mert sose hallottam még ilyet
2016. júl. 13. 20:07
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem vágnék bele. Persze ilyenkor mindenki a szebb arcát mutatja, azt mondja amit hallani akar a másik, szerelmes, túláradóan boldog és a babának a cuki felét látja. De a baba nem ebből áll. Eszik-alszik-sz*rik-sír tapírka. Ez egy jól működő kapcsolatot is taccsra tud vágni, mert a női szerep háttérbe szorul és egy szerelmes férfi szexet akar, tombol benne a vágy, nem hogy ha még akkor jönnek elő a kapcsolati buktatók, te nyúzott leszel, 6hétig nem nyúlhat hozzád úgy...

Nem lehet ennyi idő alatt megismerni a másik minden arcát: láttad már milyen amikor nincs pénz? amikor igazán dühös? amikor spicces? amikor szomorú? amikor beteg?

Az összeköltözés alatt jön ki az igazi arc amikor fáradtak, nyúzottak vagytok, jönnek a szürke hétköznapok, a gondok amiket meg kell oldani. Egy sima kapcsolatot is megvisel, sőt sok kibukik ezen, egy gyerek pedig hatványozza ezt legalább és akkor vagy marad a gyerek miatt vagy nem. 1-2 év kb mire lehull a rózsaszín szemcsi és már nem ruházod fel a másikat odaképzelt jó tulajdonságokkal, hanem őt látod és akkor jössz rá hogy így is kell-e annyira. Ennyit még igazán várhattok.

Lehet így mire megszületik már nem lesztek együtt...

2016. júl. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Annyira betegnek nem lattam még.viszont lattam mar h milyen ha merges.ha spicces.ha nincs penz.ha ideges.ha feltekeny.

mikor elkoltozott az exetol akkor lattam h milyen ha sajnal valakit..ezekhez kepest o belolem szinte semmit nem latott.csak h milyen ha merges vagyok.ha boldog vagyok.ha ideges vagyok.

2016. júl. 14. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!