Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A baratnom 17 eves mulott es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ichigo123 kérdése:

A baratnom 17 eves mulott es szeretne hozzam koltozni, lehetseges lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok en 25 eves vagyok a baratnom 17 januarban tolti a 18-at,

Szeretnenk osszekoltozni.

A szulei elhunytak par eve es a novere a gyamja de nagyon rosszul viselkedik vele. Szerintem a penz miatt van nala kizarolag, lelkileg terrorizalja havonta 1x talalkozunk 2 napra maximum. Es ebbol elegunk lett. A kerdesem az hogy, mit kell tegyunk hogy ossze koltozhessunk?

Illetve hogy a noverenek mint gyamnak van e bele szolasa ebbe?

Nem szeretnenk bonyodalmakat ebbol csak egyszeruen boldogok lenni egyutt. Ha valaki tudja hogy mit kell tegyunk kerem segitsen :)



2016. júl. 4. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Amíg a nővére a gyámja, addig van beleszólása.

Ha betölti a 18-at, utána már nincs.

2016. júl. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az elsőnek . Szerintem birjátok ki valahogy vagy megegyezni a nővérével.
2016. júl. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha összeházasodtok, nagykorú lesz. DE ehhez kell a gyámügy beleegyezése, ill. a gyámé.
2016. júl. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Semmi eselye nincs annak hogy ezt valahogy megkeruljuk? Valakinek volt hasonlo uggyel tapasztalatban
2016. júl. 4. 19:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Költözzön oda...

A nővérének e szerint inkább valami pénz érdeke van a dologban azt meg kapja januárig, és akkor tesz rá, hogy mit csinál a lány.

Ha meg nekiáll valami hatósági procedúrának az pont el fog tartani januárig, szóval az sem érdekes.

ne is tudom, jogilag mi volna ez, de nem bűncselekmény az világos, tehát olyan sok aggódni valótok nincs.


Egyszerűen, hiszti, veszekedés nélkül közöljétek vala, hogy ez fog történni fogadja el, cserébe meg nem tesztek panaszt a szemétkedései miatt.

2016. júl. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!