Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A parotok magától megcsinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parotok magától megcsinálja a férfi dolgokat vagy rá kell szolnotok?

Figyelt kérdés

Pl fűnyírás,

Meg arra is gondolok hogy pl mikor ossuekoltoztetek magától megcsinálta a festést stb vagy mondani kellett neki?

Ki találta ki hogy milyen legyen belül a haz ti vagy a parotok?

Nagyon érdekelne koszi


2016. jún. 16. 22:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem csak a "férfi", hanem a "női" dolgokat is megcsinálja (ahogy én is természetesen). Festeni x évente egyszer kell, füvet nyírni se túl gyakran, ellenben mosogatni, macskaalmot takarítani minden nap kell, főzni, mosni, söpörni, porszívózni WC-t pucolni... stb. szóval házimunkát végezni hetente többször, szóval elég kiegyensúlyozatlan lenne a munkamegosztás, ha ő a "férfi", én meg a "női" munkát végezném.

Néha meg kell kérnem, van, amit nem vesz észre, de összességében vagy magától, vagy kérésre megcsinálja.

A ház falainak színét, berendezését, stb. közösen találtuk ki, nyilván olyat akartunk, ami mindkettőnknek tetszik. ;)

2016. jún. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
*jah, és persze én is tudom tolni a fűnyírót, meg be tudok csavarni egy villanykörtét, és egy polc felrakása sem atomfizika... :P :D
2016. jún. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szerintem egy nő vezesse a háztartást a férfi meg csinalja meg azt amit neki kell és attol h a nő is megtudna az mindegy.... a ferfi is tudna mosogatni de az a mi dolgunk szerintem.
2016. jún. 16. 22:18
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ez jó. A barátom a """női dolgokat""" is magától csinálja, sőt, nagyobb részét veszi ki a háztartási teendőkből, mint én. Ha neked ez valami bizarr kielégüléssel jár, hogy mindent te csinálsz és megszakadsz a házimunkában, akkor hajrá...
2016. jún. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Jólvan... akkor veregesd meg a válladat, örülj magadnak, aztán 10 év, 3 gyerek, és a válásod után olvasd vissza, amit most írtál, és sírj. Eszem megáll, hogy te most azért írtál ki egy kérdést, hogy hirdesd az antifeminizmus meg a női princípium csodás eszméit...

Elhiszem, hogy fiatal vagy és naiv, és jó a lelkednek, amikor a "Zurad" megdícséri a főztödet, vagy hősiesen lecsavar egy befőtteskupakot, de kérlek, amíg nincs mögötted kb. semmilyen élettapasztalat, addig ne szónokolj arról, amiről fogalmad sincs. :(

2016. jún. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Vezesd a háztartást, ha akarod, én nőként tuti nem fogom. Majd ketten, mivel ketten élünk abban a háztartásban, a munka megoszlik. És nem fogom magamra vállalni az összes rossz melót. Imádom a férfimunkákat, párommal együtt festettünk, polcokat és egyéb dolgokat fúrtam, összeraktam bútorokat. A kétajtós szekrényeket együtt tologattuk. Imádok ilyen dolgokat csinálni, és teszek rá, ki mit gondol. A párom meg szeret főzni, de még hogy!

Tégy úgy, ahogy jónak látod, csak kérlek, ne hirdesd úgy mint egyetlen jó megoldást.

Egyébként meg a dolgok úgy működnek, hogy megbeszélitek. Nem biztos, hogy egyrdül ki fogja találni, hohy mit szeretnél, mit csináljon meg.

2016. jún. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A nő vezesse a háztartást? Hát te tudod... én biztos nem lennék önkéntes ingyen cseléd munka mellett. Pár év alatt, ha ezt csinálod, bele fogsz bolondulni.


Nálunk Közös otthon, közös anyagi teherviselés, és közös háztartásvezetés van. Ez a normális egy házasságban/ vagy kapcsolatban, ha abban vagytok.


És igen, magától megcsinál a férjem minden olyat ami az ő része a házimunkából. A füvet megbeszélés alapján ő nyírja, mert én erős allergiás vagyok, és nyáron elég sokat szenvedek. Cserébe télen én lapátolok havat egyedül, illetve én hordom be a fát a begyújtáshoz. Tekintve, hogy hó már egyre kevesebb van, szóval nincs mit lapátolni. Plusz ő nagyon bírja a hőséget, a hideget már kevésbé tűri. Én pont fordítva vagyok ezzel.


A falak színét közösen döntöttük el.


Amúgy ki a bánat festi ki évente a lakását/házát, és mi a fenének? Ezt cseppet túlzás.

2016. jún. 17. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó mondat sztornó. Elnéztem:)
2016. jún. 17. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Férfiként nagyon bánatos lennék, ha ki volnék tiltva a konyhából. Meg éltem már egyedül is, de akkor is rendesen vasalt ingben közlekedtem.

Ki szoktam festeni, és kitalálom a színeket is.


Értem ezeket a szerepeket, de túlzásba nem esnék a szétválogatásukkal.

2016. jún. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%
Szóval te megcsinálsz mindent otthon, és még azért is könyörögnöd kell hogy lenyírja a füvet? Klassz lehet. Vagy mi ihlette a kérdést? Nálunk spec. "férfi" munka nincs. A vasalást pl.a párom csinálja, és a főzésben is segit neja, meg bármiben ha megkérem. Ahhoz hogy minőségi időt töltsünk együtt, és még szex is legyen de ne legyek hulla, azért kell a segítsége. De ha te ilyen szupernő vagy akkor gratulálok. Sajnos kupa nem jár érte.
2016. jún. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!