Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Létezik olyan nő vagy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan nő vagy férfi aki még nem csalta meg a párját és nem is tenné soha?

Figyelt kérdés

Ha gondoltál rá de nem tennéd meg akkor miért nem?


Írjatok kort is. Köszi!


2016. máj. 15. 19:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig még nem csaltam meg senkit. Ennek két oka van.

1. Csak olyannal járok, akibe fülig szerelmes vagyok, tehát nincs szükségem másra.

2. Ha ez nem is így lenne, akkor sem csalnám meg, inkább szakítanék előtte. Elvi kérdés.


Kor: 25-30F

2016. máj. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Elég sokan ilyenek...
2016. máj. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

sosem csaltam. nem is volt sok kapcsolatom, ami volt az is hosszabb volt.

nehezebben megyek bele egy kapcsolatba, de ha belemegyek akkor szeretem a másik felet.

egyértelműen nem csalok, attól erősebb a másik iránti érzés,( tisztelet stb) , és nem is tudnék se az ő szemébe belenézni,sem a tükörbe.

24

2016. máj. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Jelen, ha nem működik inkább szakítok, de eddig mindent megkaptam így okom se nagyon volt gondolni rá. Akit szeretek azzal amúgy se tudnék ilyet tenni :)

28F

2016. máj. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Meg nem volt kapcsolatom, de ha szerelmes lennek, nem is tennem soha.


23N

2016. máj. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Eddig volt három párkapcsolatom, ebből egy komoly. Egyiket sem csaltam meg, pedig a komoly kapcsolat körülbelül utolsó másfél éve pokolian szar volt (szex terén is).


Ha kapcsolatban vagyok, akkor felveszem a szemellenzőt és nem foglalkozom más nőkkel. Ilyen a természetem (ami állítólag nagyon ritka).


28/F

2016. máj. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Jelen :) Hosszútávú kapcsolatom alatt gondolatban persze eljátszottam vele, de az iránti érzett tisztelet erősebb volt mindig.


23/F

2016. máj. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

25/F


nem csaltam meg eddig senkit.

2016. máj. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
14%
Ide csupa minta ember jàr'-nem tudtad? Nem csalnak, nem hazudnak';
2016. máj. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9: Vagy csak pont azok válaszolnak a kérdésre, akikre illik a leírás?
2016. máj. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!