Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csinálnátok ha ezt csináln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ha ezt csinálná minden nap a barátnőtök?

Figyelt kérdés
Mostanában akármikor összeveszünk vagy valami kissebb összeszólalkozás van azt mondja nekem hogy hazaköltözik meg vége van stb..Utána vagy egy óráig győzködnöm kell hogy nyugodjon már meg,miért viselkedik így,ezeket megkéne tudnunk beszélni stb..Tényleg olyan témákon csinálja ezt hogy hihetetlen.Pl megkérdeztem tőle hogy mi az oka annak hogy mostanában ő sem a szülei nem hoznak hozzánk mármint hozzám mert nálam lakik és egy ideje semmilyen formában nem száll be(kaja,számlák,tisztítószer) semmi.És erre egyből elkezdett idegeskedni hogy jó ő hazaköltözik és meg is van oldva stb. Semmit nem lehet vele megbeszélni és minden kissebb vitánál ezt csinálja hogy ír az anyjának,érte jönnek és ő hazaköltözik. Teljesen elkezdtem belőle kiszeretni és lassan már csak kötődök hozzá semmi több ezek miatt. Ezt is próbáltam neki elmondani hogy tönkre megy emiatt a kapcsolatunk de nem igazán érdekelte. Tanulni nem igazán akar,ha megbukik a fősulin valamiből nem érdekli de ami megdöbbentő hogy a szüleit se érdekli nagyon ha megbukik. Egyszerűen kezelhetetlen lett és mindent lesz*r kb. Ti mit csinálnátok? 23/F
2016. máj. 2. 17:36
1 2
 1/13 Noren1989 ***** válasza:
100%

Segítenék neki csomagolni.

26/F

2016. máj. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Valószínűleg hagynám, hadd menjen. Ez egy hisztérika, és még sötét is, kell a f-sznak.
2016. máj. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Aki érzelmileg zsarol, azt hagyd a picsbe.
2016. máj. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szinten zenész az elsővel. Segítek csomagolni!
2016. máj. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Aki menni akar, azt el kell engedni ... közhely, de nagy igazság ;-)
2016. máj. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Legalább megkönnyítette a dolgodat, és nem lesz nehéz elengedni.

Te egy értelmes srác vagy, látszik, hogy komoly párkapcsolatra vágysz, jelenleg csak az idődet pazarlod ezzel a lánnyal.

2016. máj. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is az jutott eszembe, hogy minek könyörögsz neki.
2016. máj. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Költőnő? ***** válasza:
100%
Nem kell visszaengedni ha végre megszabadultál tőle.
2016. máj. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én összecsomagolnék neki, és hazaküldeném. Kellene a faxomnak egy ilyen hisztis pit.sa.
2016. máj. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szard má' le


Látszik hogy a kapcsolatotokban te vagy a papucs, te vagy a gyengébbik fél.


23/F

2016. máj. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!