Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nem zavarna ha a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem zavarna ha a barátnőtök ilyen helyen dolgozna?

Figyelt kérdés
1,5 éve vagyok együtt a barátnőmmel és recepciós állásban dolgozna,viszont most az elmúlt 2 hónapban nagyon rossz volt a kapcsolatunk többször majdnem szakítottunk és nem igazán bízok most meg benne,szóval nem hinném el ha leállna valami pasi beszélgetni vele ott akkor nem mondaná azt hogy van barátom vagy valami. Nem is az érdekelne hogy leáll pasizni,ha valaki ilyen akkor jobb is ha nem leszek vele,de amíg vele vagyok és nálam lakik,szinte én tartom el addig nem akarom hogy leálljon bárkivel is. Ti hogy vagytok ezzel? 23/F
2016. ápr. 28. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem a munkahely a lényeg. :D Akárhol lecsaphatnak rá, persze ez tőle függ csak, hogy engedi-e vagy sem. Nézd, ha nincs bizalom nincs értelme a kapcsolatnak, mert azon rettegsz mi lesz ha....
2016. ápr. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon van olyan állás, ahol ne állhatna le valami pasi beszélgetni vele. Édesanyám óvónő, és rendszeresen nyomulnak rá apukák!

Szóval vagy felépíted magadban az (ÖN)bizalmat, vagy ne menj kapcsolatba, mert így nincs értelme.

25N

2016. ápr. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kezeltesd magad, viccen kívül. Nem normális a féltékenységed mértéke. Leírod valamilyennek a saját barátnődet, a saját önbecsülésed hiánya miatt, holott valószínűleg teljesen normálisan dolgozik, nyomkodja a gépet és nem csinál semmit egész nap. Te meg mégis "én tartom el, leáll valakivel, nem is érdekel, hogy leáll valakivel, de azért ne álljon le". Hát, szép vagy mondhatom.
2016. ápr. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Te beteg vagy???


Milliónyi munka van a világban, ahol szóba kell állni a vevőkkel,érdeklődőkkel.


Ha belőled a szakmai élethez kapcsolódó kommunikáció féltékenységet vált ki, fordulj orvoshoz. Ez nem normális dolog.

2016. ápr. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Beteg vagy kérdező.

És miért te tartod el, amikor dolgozik?

2016. ápr. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az önbizalomhiányodat vetíted ki a barátnődre. Ez nem normális dolog.

Építsd fel a bizalmat a barátnőd iránt és magadban is, különben csak nyűglődni fogsz az összes kapcsolatodban.

2016. ápr. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bevallom, az alap kérdésedet olvasva kicsit extrémebb munkakörre számítottam... Ez egy teljesen normális állás, semmi gond nincs vele. Annyi fix, hogy nem emiatt nem bízol benne. Az nem derült ki a leírásból, hogy vajon mindig ennyire féltékeny voltál vagy mostanság adott okot rá valamivel. De akárhogy is van, ennek így nem lesz jó vége, ha ilyen szintű a bizalmatlanság, akkor csak magadat és őt is felemészted, a kapcsolatnak pedig nagyon csúnyán vége lesz. Próbáld meg átgondolni és helyretenni magadban a dolgokat, amíg még van rá alkalmad.
2016. ápr. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmit se értek belőled.

"szóval nem hinném el ha leállna valami pasi beszélgetni vele ott akkor nem mondaná azt hogy van barátom vagy valami."


Azt gondolod tehát, hogy ha leállna valaki beszélgetni vele, akkor letagadna téged?



"Nem is az érdekelne hogy leáll pasizni,"

de azért csak megfogalmaztad a kérdést.

Ha nem érdekel, akkor ideje, hogy szakíts vele - olyan nagy szerelem nem lehet a részedről.


"nálam lakik,szinte én tartom el addig nem akarom hogy leálljon bárkivel is." - szóval szerinted ez nem kapcsolat, hanem sima bérmunka viszony.. te eltartod (dolgozó) barátnődet, nálad lakik, és ennek fejében megdugod...

Ne aggódj ilyen szintű kapcsolatot bármikor találhatsz.


Ő tudja, hogy te így gondolkodsz róla, rólatok?

Mert ha nem, akkor nagyon bunkó vagy.

2016. ápr. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem bízol benne. Mit csinálnál ha pl eladó lenne egy öltönyboltban vagy táp kieg. boltban? Természetes hogy szóba elegyednek vele, sőt neki kell a kedvében járni, nagyon kedvesnek lenni, különben repül, hisz nem vesznek semmit egy rideg eladótól, a férfiak főleg szeretnek nőktől venni, beszélgetni és igen van aki nyomul, de a legtöbb amúgy semmit nem akar, nem is tudna. Honnan tudod hogy letagadna?

Engem a buszon szólított meg egy srác! Bárhol, bármikor odamehet hozzá valaki. Ez a munkakör semmi! Van ennél sokkal rosszabb.

Nem a tulajdonod amúgy hogy megszabd hogy szóba állhat-e pasikkal, ha dolgozik, akkor miért te tartod el? Vagy mit értesz ezen? Ha közösben fizettek dolgokat akkor az nem eltartás. Azért a boltban fizethet vagy köszönhet?!

Ha ennyire gáz az egész, szakíts vele, hogy legyen esélye egy normális pasira, aki megbecsüli hogy dolgozik.

2016. ápr. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!