Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Pasik ti hetente hányszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ti hetente hányszor nyaggatjátok a párotokat azzal, hogy mit főzzön?

Figyelt kérdés
Őszintén.... elnézitek ha csak hetente egyszer eszitek azt amit ti akartok vagy kb. háromszor a kedvenc kajáitok legyenek hetente?

#pasi #mit főzzön a nő
2016. jan. 31. 14:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
72%
Csaj vagyok, hetente kétszer főzök én, akkor azt főzök, amit akarok (persze olyat, amit azért ő is megeszik). Kétszer ő, akkor azt főz, amit ő akar. Teljesen jó így. Ha nyaggatni kezdene, átengedném neki egész hétre a konyhát.
2016. jan. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
82%
Elnézést, hogy nőként válaszolok, de: én örülnék, ha hetente legalább háromszor "nyaggatna" hogy mit főzzek. Így 8 év után már tiszta tortúra összeállítani a heti menüt, én mindig megkérdezem, hogy mit enne, ő meg mindig közli, hogy neki aztán mindegy, bármi jó, vagy a kedvenc válaszom a "lepj meg!". Pedig szereti a bendőjét, mégis mindig rámhagyja az ilyesmit.
2016. jan. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én is örülnék neki, ha néha "nyaggatna", mert az ugyan nagyon jó, hogy nem válogatós egyáltalán, de az, hogy folyamatosan, minden nap azon kell gondolkodnom, hogy most vajon mit főzzek... Néha könnyű, amikor van valami, amit külön megkívántam, de azért ez nincs minden nap. Segítene, ha néha beleszólna. De nem teszi. Az oké, hogy jól főzök, és néhány esküdt ellenség kaját leszámítva gyakorlatilag mindent szeret, de néha nem ártana némi inspiráció.
2016. jan. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nálunk nincs mindennap meleg kaja, mert nem érünk rá főzni. Ha lenne is időnk, akkor is úgy gondolnánk, hogy időpocsékolás minden nap órákat eltölteni ilyen, csak a testiséget kiszolgáló dolgokkal.

Egyébként én nem kérem a barátnőmet semmire, nem a szolgám, együtt főzünk, ha ez nem lehetséges és külön csináljuk, akkor viszont figyelembe vesszük a másik ízlését, mert ismerjük a másikat annyira, hogy ne kelljen se kérdezni, se parancsolni.

Ha éppen nincs kedvünk azt enni, ami van, akkor sem hisztizünk, elvégre felnőttek vagyunk.

2016. jan. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 X0X ***** válasza:

Én nagyon szeretek főzni, és a párom is. Ő szereti amiket főzök, de én azért tudom hogy miket szeret különösebben, vagy hogy milyen kajákat milyen változatban szeret.

Nagyjából hasonló az izlésünk, de van egy pár olyan amikben nem egyezünk, de azért megesszük.

Van úgy hogy mondja mit szeretne enni, van úgy hogy rám bízza. Általában fifty-fifty alapon megy ez.

N

2016. jan. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát szerencsére soha. Ha én főzök, akkor én döntöm el mit. Ha a férjem, akkor ő.
2016. jan. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nàlunk csak én főzök, barátom konyha közelébe sem megy. Így azt eszi, amit csinàlok. Meg szoktam kérdezni mindig, hogy màsnap mit csináljak, mit szeretne enni, de a vàlasz mindig az, hogy "semmit". Ő simàn elélne kenyeren is. Ha valami olyat csinálok,amit még soha, megkérdezem hogy megeszi-e. (Csak pár hónapja lakunk együtt, ezért szoktam megkèrdezni).
2016. jan. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!