Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kitől kérsz inkább kölcsön?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitől kérsz inkább kölcsön? Párkapcsolat vs család.

Figyelt kérdés

Van párod, fix kapcsolat, jól megvagytok, ~ 2 éve vagytok együtt(25-30 az életkor), átlagos a fizuja.

Van egy szerető családod, mindig ki tud segíteni, ha kéred (kisebb összegekkel, max 20e).

Te az átlagtól kicsit kevesebbet kereső vagy.


Pároddal külön kassza van, ám együttéltek, szóval feleztek, a családtól pedig több 100 km választ el, szóval nincs együttes költség, úgymond szintén külön kassza.


Kérdés..kitől kérnél inkább kölcsön? (a fenti alapján, vagy csak simán a saját dolgaitok alapján, csak ezt írjátok oda :)


2015. nov. 10. 19:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagyobb összegeket inkább szüleimtől, ha csak max. pár ezer forintra van gyorsan szükségem, akkor a páromtól.
2015. nov. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha valakinek gazdag a családja akkor nyílván onnan fog.
2015. nov. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


2# kommentelő. A gazdag család témával kapcsolatban, mint láthattad, írtam a példába, hogy max 20 ezerrel. Ez havi szinten volt értendő. A gazdga család szerintem napi 20 ezerrel inkább :D Szóval ne offolj kérlek!

2015. nov. 10. 19:16
 4/11 anonim ***** válasza:

#3



A havi 20 ezer csak úgy random neked adása is inkább a gazdagok kiváltsága.


Nálunk öregapám gazdag, ő ad is anyámnak pénzt, nagyritkán nekem is, de csak mióta milliomos lett (nem akart)

2015. nov. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ezzel vitatkoznék. Vegyük mondjuk, hogy 3 havonta kérsz 20 ezret (jelen esetben ez a reális). Az szerintem közel sem gazdagok kiváltásága, mert ha csak havi 7 ezer körüli a spórolásod, már meg is van. Nem minimálbér családról van szó, hanem egy teljes mértékben magyar bérátlagról. :)
2015. nov. 10. 19:24
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát azért az más, ha 3 havonta, az előbb még havi 20 ezerről volt szó.


Hát na ja, úgy lehet, habár... Rendszeresen se a család, se a párod nem fog adni, mert egy idő után felmerül bennük, hogy esetleg erre kezdesz berendezkdni.

2015. nov. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát mi közös kasszán vagyunk, de ha nem lennénk, akkor a páromtól kérnék. A szüleimet soha nem vonnám be a pénzügyi dolgaimba. Egyrészt hogy ne aggódjanak feleslegesen, másrészt hogy később ne tudják felhántorgatni, harmadrészt meg azért hogy világossá tegyem: elszakadtam, önállósodtam, nincs szükségem a segítségükre. Bárki mástól elöbb kérnék, mint tőlük.
2015. nov. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elképzelhetetlen számomra egy különkasszás párkapcsolat... de ha már úgy lenne akkor fentiek alapján is meg amúgy is inkább a páromtól kérnék kölcsön. Ha vissza tudom adni, akkor az összeg nem számítana, akár sokszor sokat is kérnék ha kéne, ha vissza tudom adni.
2015. nov. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

azért a két év nem olyan sok, hogy már közös kasszának kéne lennie, és mégcsak nem is házasok...

ha mindkettővel ugyanúgy jóban vagyok, akkor kb mindegy. de ha többre van szükségem, akkor talán családtól kérek inkább. de én csak 21 vagyok, egyetemre járok és a barátom is. szóval a családomnak jóval több pénze van. egyszer kértem kölcsön a barátomtól vonatjegyre, de hamar vissza is adtam neki. de ha ilyen 20ezer kéne, akkor nem kérnék tőle, mert nem is tudna adni, mint ahogy én se neki. ha mindketten dolgoznánk, akkor a barátomtól kérnék kölcsön.

2015. nov. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Itt mindenki kommunista? ezzel a "közös kassza az kell" dologgal?
2015. nov. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!