Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek ciki/nem ciki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki/nem ciki elfogadni az exem tesójának esküvő meghívását?

Figyelt kérdés

Exemmel a mai napig jóban vagyok. Sokáig együtt voltunk. Tesójával is nagyon jól kijöttünk, és most meghívtak engem is az esküvőjükre.

A bökkenő csak az hogy van egy párom aki előtt illetlennek érezném hogy elmenjek. Őt nem hívták meg. Ha még meghívták volna..talán (bár azt is értem hogy nincs ott semmi keresnivalója).

Szerintem visszamondom bár szívesen mentem volna.


2015. okt. 6. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Én nem mennék el, az esküvő azért csak családi dolog. Az, hogy megőriztétek a jó kapcsolatot egy dolog, de egyedül nem mennék el, a párommal meg nem pofátlankodnék oda.
2015. okt. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Én eleve abnormális dolognak tartom, hogy valaki nagy barátságban legyen az exével... Lehet lepontozni, de ezt gondolom... Talán a párod nem fogja jónéven venni, ha elméssz az esküvőre.
2015. okt. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
A párod és az exed közben még össze is haverkodhatnak :D
2015. okt. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

A pároddal beszéld meg, ha ő nem volna elmennél simán - szerintem helyesen.

Mondjuk engem nem zavarna egy ilyen helyzet.

2015. okt. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az esküvői meghívás az normális esetben mindig úgy szól, hogy természetesen kísérőt is vihetsz magaddal... legalábbis mifelénk így a megszokott.

Ilyenformán tehát az új párommal mennék el, elvégre nyilván tud róla, hogy jóban vagyok az adott exszel, ha meg esetleg féltékeny fajta, akkor így nincs is miért aggódnia.

Kérdezz rá a tesónál, hogy pároddal együtt is él-e a meghívás!

2015. okt. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

Lehet én kombinálom túl, de hátsó szándékot sejtek a volt párod részéről.


Ahogyan írták, ha tudom, hogy a meghívottnak párja van, egyértelmű, hogy őt is meghívom. Nem személy szerint, hanem a szokásos "téged és párodat" szöveggel. Ez így fura.


Másrészt esküvő, oldottabb hangulat, stb, lehet a volt párod valamiféle visszaszerző-akciót fontolgat.

Nagyon gyanús, és bármennyire is szeretnék, nem mennék el. Annak ellenére sem, hogy nem vagyok egy másik seggébe bújó típus.

2015. okt. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megbeszéltem párommal. Ő azt mondta menjek el nyugodtan, megbízok bennem de azért tudjak róla hogy nem érinti őt valami jól. Így inkább lefújtam a dolgot, tényleg így hülyén jött ki.
2015. okt. 14. 17:09
 8/8 A kérdező kommentje:
megbizok - megbízik
2015. okt. 14. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!