Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti költöznétek olyan albérletb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti költöznétek olyan albérletbe a barátotokkal, ahol még 3 lány lakik?

Figyelt kérdés
3 szobás albérlet. A párommal mi laknánk egy szobában. A többi 2 szobában 3 lány lakik. Picit félek, hogy jönnénk ki velük. 25l

2015. aug. 24. 20:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. aug. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
10%
Igen.
2015. aug. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 opened paradise ***** válasza:

Mint a huzat!

Bár szerintem lányok véleménye érdekelne :D

2015. aug. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2015. aug. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nem
2015. aug. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Egy kicsit bővebb válaszokat kérhetnék? Ha nem miért nem?
2015. aug. 24. 20:48
 7/14 anonim ***** válasza:
én ezt fiú szemszögből tudnám neked egy kicsit kifejteni.. Mondjuk én és a bnőm egy ilyen albiba költöznénk és nagyon jó a kapcsolatunk akkor talán nem is foglalkoznék a többi lánnyal csak megbarákozni velük beszélgetnék velük.. (bár jelenleg nincs barátnőm csak) Most szingliként élek 2 lánnyal egy albiban novemberig már február óta velük vagyok és fel sem merült bennem hogy rámozduljak egyikükre se mert igazából olyan mintha a nagytesó lennék a háznál:D olyan kis családias mindenkinek megvan mit csinál (nem parancsolgatunk!.. legalábbis hiába mind a hárman makacsak vagyunk..)... szerintem előbb "vedd szeműgyre" azokat a lányokat és ha nincs velük gondod akkor vágjatok bele:DD
2015. aug. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hallod, én úgy is laktam már, hogy az expasim és a jelenlegi barátnője egy szobában, én meg a másikban. Ott se ebből volt konfliktus.


Most is egy fiúval meg egy lánnyal lakom, bár ők nem járnak.


Ha az a 3 lány az mondjuk 2 lány 1 fiú lenne, akkor amúgy mindenképpen azt mondanám, hogy oké, ez működhet (még akkor is, ha köztük nincs pár semmilyen formában), csak így a pasi kicsit el lesz nyomva. Nem hiszem, hogy rámozdulnának a csajok vagy ő rájuk, ilyet azért nem szoktak. Ha mégis, akkor a költözés nélkül is meglett volna a gond.


Ismeritek amúgy a 3 lányt? Ők benne vannak, egyiküket se zavarja? Nincs esetleg kisebb albérlet, ahol csak 2en vagy 4en lennétek? Vagy úgy 3an, hogy a 3.-nak van párja, csak még nem laknak együtt, az a legjobb talán. Tök mindegy, hogy fiú vagy lány lenne. Olcsóbb azért 3an, mint ketten fizetni egy egész lakást általában, de mégsincs koli érzése az embernek, hanem tényleg az, hogy együtt élsz a pároddal végre.

2015. aug. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem. Meg ha jo is a kapcsolatom, nem kockaztatnek, hogy a parom minden nap masik 3 lannyal hasonlitgasson ossze, hogy oket is lassa haloingben stb. Nem tenne jot.
2015. aug. 25. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem. Ha már összeköltözök a barátommal, akkor azt csak és kizárólag kettesben.


Te tudnál nyugodtan szexelni a pároddal, mikor a szomszédban ott van másik 3 lány? Soha nem lennétek felszabadultak. És most nem arról van szó, hogy üvölteni kell, de folyamatos feszengésben lennétek.

Aztán ha kicsit össze akartok bújni, akkor csak a szobátokban tudjátok megtenni. Nincsen saját nappalitok, konyhátok, hogy meghitten főzőcskézzetek, egyetek, összebújjatok a tv előtt.


Persze lehet úgyis csinálni, hogy nem vagytok tekintettel rájuk és úgy viselkedtek mint ha ott se lennétek, de ez senkinek se jó..


És akkor ez még csak a ti oldalatok. Fene se tudja, hogy azok a csajok milyenek. Láttam én már borzasztóan trehány lányokat koliban. Mosogatás nuku, gyűjtögetik a koszos cuccokat, szétdobálnak mindent, illetve előfordult, hogy rovarirtást kellett náluk csinálni, az egyik csaj ágya kukacos volt... Persze a többség nem ilyen, de azért meglepődnél milyen embereket lehet kifogni.


Szóval nem, határozottan nem.

2015. aug. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!