Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A felnőtt férfiak mégsem 24/7...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A felnőtt férfiak mégsem 24/7 akarnak szexelni?

Figyelt kérdés
2015. aug. 17. 16:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
De, csak nem mindig a társukkal, párjukkal, barátnőjükkel, tartós kapcsolatukkal. Ugyanúgy ahogy a felnőtt nők sem.
2015. aug. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha akarnának sem tudnának, de nem is akarnak. Egy nimfomániás nőt se tudnak elviselni.
2015. aug. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy a felnőtt férfiak 24/7 akarnak szexelni?
2015. aug. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Amikor elég nagylány lettem a szextémákhoz, mindenki folyton azt sulykolta belém, hogy a férfiak mindig, mindenhol szexelni akarnak, és akkor leszek jó nő, ha ennek meg tudok felelni.
2015. aug. 17. 17:10
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Te meg mindenkinek mindent elhittél. Lehet, hogy nagylány lettél, de okos nem.
2015. aug. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

A gyereket meg nem a gólya hozza......

Azokra a férfiak, akik nem dolgoznak napi 12 órában még igaz is lehetne az állítás, de csak addig amíg meg nem unja a partnerét. A túlzásba vitt szex is ugyanúgy megbosszulja önmagát, mint az elégtelen....tapasztalatból mondom.

37F

2015. aug. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%

"Azokra a férfiak, akik nem dolgoznak napi 12 órában még igaz is lehetne az állítás, de csak addig amíg meg nem unja a partnerét."


Már ne haragudj, de ez megint akkora marhaság, mint szódás a lovát. Nem unom az asszonyt, de ettől még nekem is szükségem van kikapcsolódásra, pihenésre, szórakozásra, eszem ágában nincs 24 órában szexelni. Ez a megunjuk a nőt pont ugyanolyan szánalmas sztereotípia, mint amit a kérdezőé...

2015. aug. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%

"7"reagálva.....

mennyi ideig tartott a leghosszabb kapcsolatod? Hány éves Vagy?Mert akkor mondjál nagy igazságokat ha min 10 évet lehúztál valaki mellett....persze hűségesen!!!!

37F

2015. aug. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
55%
Tizenhárom éve vagyok házas, jelenleg 41 éves vagyok. Bár nem hiszem, hogy ennek sok köze lenne ahhoz, hogy te magadból kiindulva általánosítasz, és kijelented, hogy ha te unod az asszonyt ennyi idő után, akkor nyilvánvalóan mindenki más is.
2015. aug. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
53%

Szóval szerinted a kapcsolatban(direkt nem házasságot írtam) élő Párok többsége akkor is az aktuális párját választaná szexuális vágyai kielégítésére, ha lenne választási lehetősége? Gondolkodj el ezen egy kicsit.....

Vannak olyan párkapcsolatok ahol 30 év múltán is izzik a levegő és másról hallani sem akarnak, de lássuk be hogy ez a ritkább....és bár sztereotipizálásról beszélsz, mindenki a személyes tapasztalatai alapján hozza meg döntéseit, ami könnyen lehet a kivételek egyike.

37F

2015. aug. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!