Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lehet, hogy én (43F) nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy én (43F) nem fértem be az életébe?

Figyelt kérdés

Több mint fél év alatt nem jutott hely az épp használt cipőmnek. Ott volt 15 pár (mondom 15 pár) cipő, de hogy az egyiket eltette volna, akkor lett volna hely az enyémnek is. na a végén ez is kiborította a bilit. Érdekes, utána mindjárt lett valami. Én úgy vettem le ezt, hogy nekem nincs hely az életében.


Szerintetek? Jól gondoltam?

-------------------------------------------------------

Ugyanitt feltennék egy másik kérdést is.


Kislánya (5) mikor mesét néz, szinte süket. Annyira belemerül a mesébe. Ez ok.

Nos. Ugyanezen alkalommal bementem a szobába és kanállal megkevertem a málnát. Mint kiderült ez is hatalmas probléma volt, mert akkor épp a kisleányka mesét nézett.


Na itt durrant el az agyam.


Ki hogy vélekedik erről?



2015. júl. 12. 00:06
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Addig örülj amíg csak egy cipő illetve egy kanálka keverése a legnagyobb probléma.
2015. júl. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem ebben a kapcsolatban alapvető kommunikációs problémák voltak. Mindkét részről.
2015. júl. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem ezek az okok. Ezek csak tünetek. Te,nem velük éltél,hanem csak mellettük. Betegesen szereti a lányát,ő a mindene,és minden ami egy kicsit is zavarja az életét,vagy változást jelentene bárki személye miatt,az neki már zavaró. Volt ilyen barátnőm. Életem szerelme volt,de 9 hónap után ott hagytam,mert nem tudtam létezni vele. Annyi jogom se volt ott mint a kutyájának,és mindenért én voltam a hibás. Nem leszel vele soha boldog.
2015. júl. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem fértél bele,és nem is kell hogy ezt erőltesd.Belecsöppentél egy olyan szituba,ahol a nő a gyerekével alkot egy kerek egészet,megszokta hogy egyedül vannak,és ebbe más nem fér bele.Se te,se más.Örülj neki,hogy ez kiderült,keress olyan nőt,aki egyenjogú partnerként néz rád.
2015. júl. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Kissé egoista. Ha szereted, ajánlanám, hogy próbáld megbeszélni vele a dolgot. Lehet, hogy nem tudatosan csinálja, csak így szokta meg. A hajlandóság sokat elárul... Próbálja meg a helyedbe helyezni magát.

Sok sikert!

2015. júl. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szerintem nem fog menni. Bármit mondtam neki, azonnal rám kente, hogy én voltam. mint ha tudathasadása lett volna. Volt már részem ilyenben, nem kérek belőle többet. Jövő héten megyek a cuccaimért, ennyi.

Amúgy fél év alatt alig egy szatyorra való cuccom van nála. De valójában csak egy fél szatyornyi. (egy alsó, egy pár zokni és egy ing talán meg egy-két valami)

2015. júl. 12. 12:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért a kevés motyóért nem is érdemes visszamenni. Keress egy normális nőt, ezt a beteges csajt meg hagyd a fenébe.
2015. júl. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#1-nek: "amíg csak egy", na hát nem vártam meg míg ennél több lesz. Csak egy-két dolgot írtam ide. Van még pár ezen kívül is.


Amit nem értek, hogy senki sem ismeri ilyennek. Egy nagyon aranyos, rengeteget mosolygós, kedves valaki. Na de a háttérben csak én ismerem ilyennek. Nem lesz könnyű válaszolni senkinek a kérdésére sem, hogy miért léptem ki. Pedig még +nő sincs a dologban.

Oké, nem kell válaszolnom senkinek. Nem is fogok. Na! Ennyi.


Köszönöm a válaszokat.

2015. júl. 12. 13:56
 9/9 omba ***** válasza:

Tök jól látod, - te nem férsz be az életébe.

Volt pár ötéves kislányom, tényleg süket, ha mesét néz, - pont ezért a kavargatás sem zavarja.


Az én exem meg egyszerűen kiprogramozta a füléből az én beszéd frekvenciámat, - ha nem a só, meg a mosás volt a kérdés.

Úgy éreztem, nem is kíváncsi rám.

2015. júl. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!