Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A barátnőm még mindig a régi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm még mindig a régi, apjakorú pasijába szerelmes. Van értelme így házasodni?

Figyelt kérdés

A barátnőm 3 évig élt együtt egy 40-es pasival, aki ivott, drogozott, egy nagy rakás csődtömeg. Úgy "kaptam" őt meg, hogy lelkileg teljesen össze kellett szedni, megmutatni neki, hogy lehet normális értékrenddel is élni. 2 éve vagyunk együtt, nagyon szeretem és szeretném, ha ő lenne a feleségem, de elvileg még mindig barátok a régi pasijával. Azt mondja azért, mert nem tudja őt kitörölni az életéből.

Én viszont azt sejtem, hogy még mindig érte sír, velem meg csak azért van, mert így van esélye normális családra. Még ha nem is csal meg, lelkileg odahúz..mit tehetnék?


2015. júl. 7. 23:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Én kivágnám a csajt.
2015. júl. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Érdemes lenne hagyni felnőni. Előtted egy apakorabeli pasi pátyolgatta, azután te. Ameddig nem önálló érzelmileg, nem érdemes elköteleződnötök egymás mellett.
2015. júl. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen súlyos kételyeid vannak, akkor miféle alapon házasodnátok meg? Tovább együttélni sincs, ha nem tudtok ezen változtatni. Mondtad neki ezt a problémádat? Hogyan reagált?
2015. júl. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mert szeretem és mindig azt hittem, hogy majd megváltozik. Meg is változott, csak ott maradt a régi életéből az exe, akit "nem tud kitörölni". Elfogadtam, hogy barátok, de folyamatosan azt érzem, hogy ez annál több és hozzá húz lelkileg, vele teljesen más a kapcsolata, mint velem, bensőségesebb. Elmondtam neki, azt mondta, hogy nincs semmi köztük, csak neki ő a lelkitársa.
2015. júl. 7. 23:57
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, így nincs értelme házasodni és szerintem ezt te is tudod.
2015. júl. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
Függ tőled anyagilag? A megérzésedre tudsz csak hagyatkozni, ami valószínűleg nem is csal. Se te, se az iszákos nem jó párja.
2015. júl. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem függ, van mindene. Azt sem mondanám, hogy érzelmileg függ, mert akkor inkább az exétől, ha annyira nem tud elszakadni.

Tőlem inkább azért függhet, mert szinten tartom, hogy ne csináljon hülyeségeket, motiválom.

2015. júl. 8. 00:20
 8/15 anonim ***** válasza:
35%
Gondolom, nagyon szereted.
2015. júl. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 omba ***** válasza:
100%

A szertelem nem nagyon irányítható, és nem is logikus.

A házasságnak sok értelmét én nem látom ebben a helyzetben.

2015. júl. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd az esküvői terveket, "vele teljesen más a kapcsolata, mint velem, bensőségesebb."

- ez volna az alapja minden párkapcsolatnak, nem a szex.

Vagy kivárod, hogy esetleg (!) veled lesz a legközelebb, vagy hagyd... nem ő a te asszonyod.

2015. júl. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!