Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Rendben van, hogy a vőlegényem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendben van, hogy a vőlegényem fél napokat tölt egy másik lánynál, aki évek óta jó barátja?

Figyelt kérdés

Nem hiszem, hogy megcsalna, de a barátnőm szerint nem kéne elengednem. Szerintem viszot nem tilthatom meg, én úgyis csinálom a magam dolgát, hát érezzék jól magukat (filmet néznek, beszélgetnek).

Ti mit gondoltok erről?


2015. júl. 5. 20:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
66%

#10-es, közismert, de elég ócska duma ez:


"A férfi minél több nőt akar megtermékenyíteni,tehát ÖSZTÖNÖK szintjén poligám." - ezt csak azok a pasik vallják, akik éppen megcsalják a párjukat, más alátámasztása nincs ennek.

Illetve van, a te szavaid:

" De én nem hinném el, hogy nincs köztük semmi." - szóval akkor mégis- a saját párodból kinéznéd, hogy az állítólagos özöneit követve ráveti magát a ribire (mert hát a nő meg az, ha egy vőlegényt elfogad kéthetente 2 órára)


"én ilyenről még nem hallottam, hogy hasonló esetekből ne alakult volna ki valami." - olyanról már hallottál, hogy hasonló helyzetben történt valami?

Mert az volna helyénvaló hasonlat.


Minden kapcsolat alapja a bizalom, a párkapcsolaté, a barátságé, a gyerek-szülő viszonyé, de még a munkakapcsolaté is. Akiből ez alapból hiányzik.. én nem irigylem.

2015. júl. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!