Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért menekül tőlem minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért menekül tőlem minden barátnőm?

Figyelt kérdés

Pechükre, jó megjelenésű vagyok, 10-ből 9 lány/nő nem utasítja el a randira hívásomat.

Csak az a baj, hogy ahogy szerelmes kezdek lenni, úgy kezd a lány szarabbul lenni.

Egyszerűen megfojtom a lányt, és nem tudok parancsolni az agyamnak. Féltékeny vagyok,autokratikus,nyomulós,rátelepedős,ellenőrízgetős,egy szóval, borzasztó kibírhatatlan. Egyik egyetemista barátnőm vagdosta magát a balhék miatt. Mondjuk a csaj sem volt százas. :D Szerinted, logikával megközelítve, mi lehet a gyógyír erre?

Legyen egyszerre két barátnőm?


2015. júl. 3. 22:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az viselkedik így, aki úgy érzi, kontroll és érzelmi zsarolás nélkül a nő elmenekülne a kapcsolatból, szóval hiába a jó megjelenés, zéró az ön- és másokba vetett bizalmad. Uralmad alá akarod vonni a nőt, nem társként kezelni. Két barátnő pont duplájára emelné a párkapcsolat-képtelenségedet.. Fordulj szakemberhez, mert valahol benned van az ok, azt kell leküzdened.
2015. júl. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Én másként gondolom... két barátnő esetén megoszlik a hatásom, megfeleződik, és én is jobban érzem magam, mert tudom, ha az egyik elhagy, a másik még ott van.

Szóval így is lehet gondolkodni, kérdés melyik hipotézis valóságos.

Egyszer volt rövid időre két barátnőm, kevesebbet s zenvedtem, mert ahogy az egyik megbántott, még ott, az ő házában felhívtam titokban a másik barátnőmet. Szóval s zerintem pont hogy segít.

2015. júl. 3. 22:49
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez a probléma: "Egyszerűen megfojtom a lányt, és nem tudok parancsolni az agyamnak. Féltékeny vagyok, autokratikus, nyomulós, rátelepedős, ellenőrízgetős, egy szóval, borzasztó kibírhatatlan." - neked kellene változnod. Én sem tűrném el, bocs.
2015. júl. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

És akkor szerinted az a megoldás, hogy életed végéig két barátnőd lesz..? Ezt mégis hogy gondolod? Az nem is számít neked semmit, hogy amíg te próbálsz ezzel a dologgal megküzdeni, addig folyamatosan újabb és újabb lányokat segítesz hozzá, hogy a későbbiekben ők se tudjanak megbízni a férfiakban? Meg úgy egyáltalán... hogy van képed másra féltékenykedni, meg ellenőrizgetni, mikor te meg folyamatosan megcsalod őt??!

Szerintem addig, amíg nem tudsz normálisan hozzáállni ehhez a dologhoz, ne kezdj senkivel se komolyabb kapcsolatba. Igazából nem is a természeteddel van baj, mert azon ha akarnál, tudatosan változtathatnál. Hanem ezzel a gátlástalansággal. Megérdemelnéd, hogy egyszer egy olyan lánnyal hozzon össze a sors, aki tőled is rosszabb ilyen téren, és majd fűvel-fával megcsal. Csak az a gond, hogy akkor a későbbi barátnőidre még inkább kivetítenéd a kudarcodat.

2015. júl. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a 2 barátnőt!

Egyébként ha 10-ből 9 viszontvonzódik, mi alapján választasz?

2015. júl. 4. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4: Azt nem mondta, hogy megcsalná.
2015. júl. 4. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2015. júl. 4. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Először is, egy női és férfi "megcsalásban" van egy kis piciny filozófiai különbség. Tudom hogy ma már ezért lehuggornak, de a természet nem változik meg holmi ideológiák kedvéért.

Értitek, ugye?

2015. júl. 4. 09:13
 9/11 anonim ***** válasza:
89%
Értjük, persze. Komoly mentális problémáid vannak, de nem vagy elég okos, hogy felismerd, úgyhogy csak vergődsz, amiért a világ számodra kezelhetetlenül működik. Szerencsére akárhány barátnőd van/lesz, gyorsan elárulod magad. A megcsúszott értékrended miatt nem is titkolod a nem normális gondolataidat, mert meggyőződésed, hogy az a normális. Sok pofont fogsz te még kapni az élettől..
2015. júl. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Adamka1119 ***** válasza:
De jo neked ket baratnod van nekem egy sincs
2015. júl. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!