Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés

A párommal össze szeretnénk költözni.

Viszont ő azt szeretné ha a szüleihez mennénk .( Nem vagyok jóba anyóspajtással,se apósommal_) első látásra nem voltam szimpatikus.

Ő ezt nagyon jól tudja mégis erőlteti.Az én szüleimhez nem akar jönni mert (15)km-el van messzebb a munkahelye.Albérletről konkrétan szó se lehet mert nem fog fizetni másnak... tanácstalan vagyok..22N 26 F .. 3 éve vagyunk együtt..


2015. jún. 26. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Hú én biztos nem mennék :D

annyit nem ér pár tíz ezer :D magának fizeti a nyugalmat.. és az a valaki is ad cserébe neki lakhelyet :)

Mi is 3 éve vagyunk együtt, fél éve együtt is lakunk, de nem mentem volna egyik szülőhöz sem. :)

Ha belegondolsz, itt nem csak az a cél, hogy többet együtt legyetek, hanem az, hogy önállósodjatok együtt, külön a szülőktől, felnőtt módjára.


22N

2015. jún. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szülőkhöz ne költözzetek, ott sosem lesztek önállóak és az egyik fél mindig szenvedni fog.


Ha nem tudtok megegyezni albérletben, akkor szakítani kellene, mert egyértelmûen nem szeretitek egymást - az egyéni céljaitok, vágyaitok fontosabbak nektek a közös életnél.

2015. jún. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

NE!


26F a szülői házban képzeli az életét az magában gáz.

Ha meg tudja, hogy ezzel minek teszi ki a párját, - az gáz a köbön.


"Nem fizet másnak" - azért kéne fizetnie, hogy a kedvesével önálló felnőtt életet kezdjen - hát ha ez pénzkérdés nála....

2015. jún. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én se mennék a helyedben semmi pénzért... És tuti rámenne a kapcsolatotok, főleg ha azt mondod, hogy nem kedvelnek, ergo ez halálra van ítélve.. Ám el kéne gondolkodni, hogy baromira nem egészséges, hogy a 26 éves férfi még otthon akar élni a szüleivel... nevetséges.. helyesbítek, ő nem férfi, hanem egy srác aki anyuka szoknyája mögé bújuk..
2015. jún. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ő még semmi a báttya 31 éves legalabb 6-7éve van együtt a barátnőjével és még nem laknak együtt , majd jövőre tervezik.
2015. júl. 1. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!