Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire zavarna ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavarna ha a párod egész héten nem főzne?

Figyelt kérdés

Amikor otthon van szabadságon annak ellenére sem főz.


A meg tudod csinálni te is, meg miért fozne csak mert nő, meg rendelj stb szöveg nem kell.



Csak én úgy gondolom hogy egy gesztus illetve teher levétel a másikról hisz jobban ráér


tegnap 22:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Pedig ha nem tetszik van lefelé meg felfelé is út. Nem fog főzni rád ha nem akar akkor se éhenhalsz! Érthető? ^^
tegnap 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudtam, hogy nő a párod, de akármi is, nem kell főznie. Engem nem érdekelne, mert én mérem a kajám, mielőtt eszem, szóval zavarna, ha nem tudnám, hogy csinálta meg.
tegnap 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
14%
És miért nem? Nekem ilyen nem kéne, elhagynàm...
tegnap 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%
Te főzöl, ha szabin vagy?
tegnap 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%
Én se főzök, nem zavarna. Az dokkal jobban zavarna, ha szerinte valamelyikünknek kell főzni feltétlenül. Minek?
tegnap 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%
A szabadságnak pont az a lényege, hogy kipiheni magát, feltöltődik, és újult erővel indulhat neki a szürke hétköznapoknak. Nem azért van otthon, hogy neked többet tudjon csicskázni.
tegnap 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
86%
Csak nem a betegszabadságát tölti? 🙃
tegnap 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Én egyedül élek és csak hétvégén főzök. 36/F
ma 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%

Na és?

Az én férjem meg 9 éve nem főz.

Te milyen gyakran főzöl?

El kéne osztani a munkát, a feladatokat két felé.

Nem tud egy nő dolgozni, gyereket nevelni, takarítani, főzni egyszerre.

Ennyi bőrt nem lehet lehúzni egy emberről!

ma 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%
Nem zavarna. Tudok főzni és nem a párom feladata megetetni. Ha szabadságon van, akkor élvezze, hogy azt csinálhat, amit akar. Nem csak munkából és házimunkából áll az élet.
ma 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!