Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Más férje is beleszól minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férje is beleszól minden házimunkába?

Figyelt kérdés

Beleszól a főzésbe, takarításba, mosásba, gyereknevelésbe.

Beleszól, ha fél mosást kell elindítani, ha kiteregetek, ha csak fél mosással megy a szárító. Beleszól a takarításba, állandóan kérdezget. Gyereknevelési tanácsokat ad, holott ez az első közös gyerekünk, sem neki, sem nekem nincs gyerekem, ezaltal tapasztalata sem.


tegnap 08:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem szól bele a párom, hanem ami zavarja, annak nekiáll és megcsinálja. Főzésnél maximum az elején beleszólt ebbe-abba, hogy milyen balfszul csinálok valamit, nem tudok szépen hámozni meg felvágni dolgokat, de azt is azért, mert szakácsnak tanult eredetileg, szóval megmutatta hogy kell. Azóta se tudom úgy csinálni, de nem szól bele már. :D Ha ő főz, akkor szabályosan vannak felvágva a dolgok, ha én, akkor meg ahogy épp sikerült.
tegnap 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az enyém csinálni is szokta, ahogy én is, nem velem csináltatja meg, miközben beleugat.
tegnap 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Az én párom is mos-főz-takarít, de nekem jelenleg nincs még munkám, szóval most nyilván én csinálom gyakrabban a házimunkát, hiszen én vagyok itthon, ő dolgozni jár.

Egyszer-kétszer "beszólt" főzésnél, hogy mit hogy kéne (én azért jobb "szakács" vagyok), mert ő éppen másképpen csinálná. Én közöltem vele, hogy most viszont én csinálom, de szabad a pálya, itt a fakanál, tessék. Na, ekkor elnézést kért 😄. Amúgy meg imádja a főztömet, csak ilyen kis "okoskodós", de hamar leszerelem, ha rájön a dolog.

tegnap 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
29%

Beleszól -Beleszól -Beleszól

Lehet megcsalásnak is a jele, amikor a partnerét tudattalanul leépíti ezekkel a megjegyzésekkel.


Kérd el a telefonját átnézésre váratlanul.

vagy lőjj egy kártyát hogy kivel szexelt és legyen most őszinte veled, mert folyásod van ott lenn és neked tudnod kell mit hozott haza..

tegnap 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem beleszól a házimunkába, hanem csinálja ő is ugyanúgy, mint minden normális ember. Nem vagyok senki cselédje. Gyerek nálunk nincs, nem kell, nem akarunk soha.

Ha a gyerek közös, abba még jó hogy beleszólhat, elvileg az övé is. Vagy Nem?

tegnap 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
32%
Isten ments, hogy beleszóljak, még a végén meg is kéne csinálnom.. 😅
tegnap 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!