Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Melyik a fontosabb? A pénz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a fontosabb? A pénz vagy a szeretet?

Figyelt kérdés

A felesegem folyton azon lovagol,hogy a penz a penz,mert attol haladunk elore a kap-csolatunkban,de kozbe hanyagolja a testisegeket.

Nekem fontosabb a testiseg,akkor is ha kevesebb van,mivel szeretem,nekem az a fontos, penzt lehet keresni,de egy jo kapcsoaltot ,egy tarsat nehezebb. Sok a piacon az akinek valami kattanasa van. De akkor kinek van igaza? Marmint ha donteni kellene,melyik a fontosabb?


tegnapelőtt 07:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért vettél el olyat, akivel nem érzed jól magad, hiányérzeted van mellette?
tegnapelőtt 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő fontos a maga módján.
tegnapelőtt 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt gond,amiota jobb meloja lett,tobb fizuval azota problema a kapcsolatunkban. Es folyamat nyomni akar,hogy en is csinaljak tobbet es tobbet. Mert neki biztonsag kell es csak utana a testiseg :/
tegnapelőtt 07:36
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Kell ez is, az is. Szerintem nem kíván téged vagy nem tudom…
tegnapelőtt 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
12%
Nőknek a pénz, férfiaknak a szeretet.
tegnapelőtt 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
47%
Akkor mond meg neki, hogy mondjon fel, holnaptól csak napi 10 szex van meg szociális segély, ha a pénz nem számít.
tegnapelőtt 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%

Ilyen kapcsolatból jövök. Azóta hiába lett pénze, a kapzsi hozzáállással nem lett boldog, tojik a mostani párjára is, és mindenkit lenéz. Ez egy mentalitás. Ő elvan testiség nélkül is, és nem érdekli a másik igénye, mert időpocsékolásnak tartja.


Nem egy a célotok. Ő nem szeretni akar, hanem biztonságot. Nagyon utálom ezt a szót is. Átlátszó, és gusztustalanul át van színezve, hogy vádlóan hangozzon. Az eredeti mondat úgy hangzik, hogy neki pénz kell, és te nem szerzed meg. Ez van "biztonságra" átnevezve, mert így nőies.


Ha lenne pénzed, neki akkor sem kell a szex, ez az egész csak terelés, hogy azt csináld, amit ő akar. De utána sem kapnál szeretetet.

tegnapelőtt 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

A kettőnek nem kellene kizárni amúgy egymást… Vagy én nem értem a logikát benne.

De ha a törődést hiányolod, akkor lehet érdemesebb egy megfelelőbb társat választani.

tegnapelőtt 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Már a dilemma is álságos. Szerintem a szeretet a legfontosabb, a pénz pedig egy nélkülözhetetlen szükséglet. Nem kellene összekeverni a kettőt. Jó ha van pénz, de ha nincs szeretet a partnerek között, annak a kapcsolatnak nem sok értelme van.
tegnapelőtt 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem nem nem.... Maskepp fogalmazom. Dolgozok en is,nem vagyok lusta naplopo,csak nem keresek felsovezeto fizut. De a munkam rendesen megcsinalom. Nekem tok mind1,h mi a munkam, a lenyeg,vagy a fontosabb,hogy otthon koztunk minden legyen rendben. Nevessunk sokat, toltsunk el egyutt kozosen programokat. Es ne az vezereljen minket,hogy minel tobbet kell keresni es az egymasra forditott ido meg kevesebb, testiseg meg szinte semmi.
tegnapelőtt 08:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!