Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy viselitek ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselitek ha a párotok fingik?

Figyelt kérdés

Írhattok bármit, írhat bárki, de most inkább az érdekelne hogy a nőket mennyire zavarja ha a férfi fingik.

Nyilván más ha érezni is, na de mi van akkor ha csak hallani, megfelelő távolságból, de érezni nem lehet.


tegnap 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Nem ilyen párjaim vannak akik fingadiznának elottem
tegnap 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Ja de aki megcsalt az elkezdett fingadozni is a kapcsolatban a vége felé annyira nem érdekeltem már.
tegnap 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Én úgy vagyok vele, hogy ez egy természetes biológiai folyamat, és jobb, ha kijön. Az más kérdés, hogy az illető ezt hogy kezeli. Azért annyi egy emberben nemtől függetlenül legyen már, hogy nem a párja orra alá szellent közvetlenül, hanem elvonul, esetleg elnézést kér... és nem bambán röhög azon, hogy "höhö, ez tízpontos vót"
tegnap 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%
Volt ma már ilyen kérdés. Ott is leírtam, hogy én se azt nem tolerálom, ha disznó módon fingadozna meg böfögne előttem a párom, se én nem csinálok ilyet soha. Eddig nem volt azzal gond, hogy ilyen párt találjak, mert alapból csak igényes férfiakkal szoktam járni, nekik meg ez evidens.
tegnap 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Csinaljuk egymas elott, nincs ebbol ugy. Szaga nem szokott lenni es nem odamegyunk a masikhoz es belenyomjuk a fejet, de igen, neha nevetunk rajta, ha vicces a hangja. Szerintem ebben semmi “proli” nincs. Nem azert pukizunk, mert vicces, hanem mert az emberi szervezetnek szuksege van ra, hogy mgszabaduljon a felesleges gaztol. Nem fogom kellemetlenul erezni magam meg “elnezest kerni”, amiert a testem teszi a dolgat. Lehet ezt kulturaltan is csinalni.
tegnap 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar, amíg nem űz belőle sportot, nem röhög a fingján meg szándékosan durrogtat hatalmasakat. Ha csak kiengedi, ha kell, hát ez van, én is szoktam, természetes, hol engedje ki szabadon, ha nem otthon. Egészséges ember amúgy sem fingik egész nap.
tegnap 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!